Skocz do zawartości

PKO BP - system padł, kartą nie zapłacimy


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym rozwianiem na tego typu sytuacje jest zawsze mieć...

- minimum dwa rachunki, w dwóch rożnych bankach,

- zawsze jakąś kwotę gotówki w domu.

Akurat nie mam rachunku w PKO BP, kiedyś miałem konto Inteligo i non stop były właśnie problemy z wypłata gotówki w kasie. Stanowiska kasjerów w moim mieście nie miały odpowiednich czytników kart do rachunków Inteligo! Nie wspominając już, że bankomat często albo nie miał gotówki, albo był zepsuty. Zmuszony byłem do korzystania z bankomatów obcych banków, gdzie musiałem ponosić koszty prowizji za wypłaty.

Raz mi nawet kiedyś kierownik banku !!! powiedział, żebym sobie poszedł na zakupy do sklepów, gdzie można płacić kartą (bankomat był popsuty, a w kasie wypłacić nie mogłem) -> bank mówi mi gdzie mam chodzić, a gdzie nie -> bez komentarza.

XXI w. i taka sytuacja, nie do pomyślenia.

Na dzień dzisiejszy nauczony przez własną historię, mam rachunki w rożnych bankach i bez problemu jest dostęp do pieniędzy 24/h. Jeżeli jednak, czy to ma przerwę techniczną, czy to awarię dany bank - spokojny mogę w innym banku wypłacać gotówkę / płacić kartą. :)

Hitem swego czasu była w moim banku konieczność wypłaty z bankomatu tylko wysokich nominałów - 50, 100, 200. Chciałeś wypłacić inną sumę - nie było szans, więc jak stan konta miał końcówkę 99, wypłacić można było o 49 złotych mniej... A jak pozostało 49 złotych, to tak jakby było zero...Można było wypłacać dowolnie w innych bankomatach. Prowizja 2 %, nie mniej niż....

Nie muszę mówić, że od dawna to nie jest mój bank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kryzys został w pełni zażegnany w sobotę po godzinie 21. Teraz trwają korekty na kontach, bo zdarzało się, że jedne płatności jakimś cudem dokonane, naliczane były kilkukrotnie, jak i również bankomat pobierał środki z konta nie wydając gotówki.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności