Skocz do zawartości

Jak zgrać


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni próbuję zgrać materiał filmowy z pendriva na komputer. Materiał filmowy nagrany został na dekoderze nc+.

Mam świadomość, że jest z tym problem ale pewnie też nie jest niemożliwe. Może ktoś z Was już kombinował nad tym. Będę wdzięczny za sugestie, jeśli nie na forum to na PM.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAQ: Czy mogę przegrać film z dekodera PVRe?

Nie, programy przechowywane na dysku dekodera PVR są zabezpieczone przed kopiowaniem.

chyba tylko można obejść szyfrowanie poprzez podłączenie za pośrednictwem TV zewnętrznej nagrywarki (użyj kabli euro). Ale to jest mocno upierdliwe, jak masz sporo materiału to przegrania...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się tym tematem, chyba nawet założyłem temat na PiO ale pomocy nie uzyskałem :(

Szukałem w sieci ale niczego konkretnego nie znalazłem. Filmy z N zapisuję na nagrywarce ale z dużym obniżeniem jakości. Nagrałem paręnaście płyt (głównie żużel) ale są tak marnej jakości, że odpuściłem dalsze nagrywanie.

Podobno w wyższej jakości nagrać się nie da.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pośrednictwem TV zewnętrznej nagrywarki (użyj kabli euro)

Próbowałem

Filmy z N zapisuję na nagrywarce ale z dużym obniżeniem jakości.

Tak właśnie jest. Duże są straty co do oryginału.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaf, co w temacie? Testujesz już coś czy na razie odpuściłeś? Mam sporo żużelka a na dysku 3% wolnego miejsca... I tak dobrze, że przeniosłem umowę z enki i mam dysk 1 T. Przegrywanie na nagrywarkę jest czasochłonne ale mniejsza z tym, gdyby nie ta podła jakość.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie odpuściłem, nie mam czasu tym się zająć. Ale temat nadal aktualny i wrócę do niego. Teraz zaczyna się u mnie sezon i czasu mało.

Trzeba będzie przekopać bardziej szczegółowo internet, zapytać wujka Google o radę. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności