Skocz do zawartości

Temat obronny - wojsko


gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Uraz stawu skokowego z przewlekłą pourazową lumbalgią wysiłkową - czyli "D"

Mam taki plan żeby się w końcu nauczyć jeździć na nartach ;):)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pozdrawiam wszystkich co sie migaja , migali i beda migac od wojska smile.gif

Ja też się migam. Mam jeszcze jakieś 1,5 roku spokoju bo studiuję, ale co później...? Może ktoś podsunie jakieś konkretne rozwiązania :) Nigdy nie pójdę do wojska po dowództwo DWÓCH KARŁÓW i ich przełożonego OJCA OSZUSTA.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM :( najlepiej długotwarałe problemy zdrowotne z długa historia choroby.W moim przypadku mam problem z sercem nie jest to nic groznego ale mialem motywy ze mdlałem. Mialem nawet bardzo dobry papier od bardzo znanego lekarza ze grozi mi rozrusznik serca ect a baba na komisji do mnie A to ja :)

Dobre papiery to podstawa beda cie dawac odroczki az rezerwa i D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ta dzisiejsza młodzież, tylko by się migała od zaszczytnego obowiązku. Przecież to tylko 3 miesiące.

Ja z uśmiechem na ustach :) (po kilku dniach mi skutecznie zgasili :P ), jechałem do SPRu bronić socjalistycznej Ojczyzny przez cały rok. Nie przypominam sobie abym w WKU czy w jednostce u kadry (trepów) słyszał tzw wyrazy, pewnie teraz udzieliło się im od poborowych. Słyszałem że ktoś zawiązał sobie wstążką kokardkę na "maluchu" i tak na komisji uniknął biletu :(

Nigdy nie złożyłem kompa. Nigdy nie napisałem ani linijki kodu w C,C++, Pascalu, Visual Basicu...Nigdy nie zrobiłem poprawnej stronki w HTMLu.
Pomimo tego mam dobre samopoczucie i jestem z siebie dumny ;) Tylko tutaj tak tanio papier ksero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności