Skocz do zawartości

Pozyskanie bazy email z CEIDG


4play

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma doświadczenie z pozyskiwaniem bazy firm z konkretnym PKD - narzędzia, firmy, mistrzowie php?

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich cieciów spamerów powystrzelałbym od razu. To, że dane są publiczne nie znaczy, że każdy syf można na te adresy wysyłać. Nikt już bez spamowania nie potrafi czegokolwiek sprzedać?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patataj.... Myślę, że jakikolwiek automat będzie miał nie lada problem z captchą. Jak już robiłbym to półautomatem i po wpisaniu odpowiednich danych do wyszukania przepisał captche, a resztę darł automatem.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Captcha to jeden problem, drugi to, że CEIDG udostępnia jedynie 100 pierwszych rekordów w wynikach wyszukiwania. Ale moje pytanie jest szersze, może ktoś może polecić miejsce gdzie można kupić bazy firm z konkretnym PKD?

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Captcha to jeden problem, drugi to, że CEIDG udostępnia jedynie 100 pierwszych rekordów w wynikach wyszukiwania.

Wyświetlono pierwszych 100 pozycji spełniających podane warunki. Prosimy o podanie bardziej precyzyjnych kryteriów wyszukiwania.
Wiec trzeba do tego podchodzić analogicznie jak do harvestowania w google ... tyle mogę powiedzieć za free hehe :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat pozyskiwania emaili jednak inną metodą po przez targetowe wyszukiwanie - harvester stron "kontakt".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Mion, wychodzi na to, że w branży, która mnie interesuje tylko około 12% firm podaje email a 3%przedstawia jakąkolwiek wartość (firmowe).

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności