Skocz do zawartości

kontakt z google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

ja akurat strona słowacka jak polak dlatego jest mi łatwo się poruszać tutaj i tutaj się uczyłem - a pochodznie Ukraina choc niema czym sie chwalic bo generalnie jakos polacy nie chetnie podchodza do tego typu narodowsci jak bialorus ukraina itp choc zwiazku mam nie wiele i mieszkam tu tyle czasu i znam tak polske jak niejedne polak nie zna ale fakt faktem minusy wiedzowe czasem mam na temat polski. Choc generalnie juz moj duza czesac rodziny jest calkowicie polska

Ej no to super. To nie prawda, ze polacy nie lubia ukraincow. Moja brat mial zone polke z ukrainy. A slowacy to bardzo sympatyczny narod.

ja kocham Slowacje za kuchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no wiesz nowoczesni polacy i mlodzi to w sumie nie :-) ale znam takich co ukraine i bialorus kojarza tylko z mafia samochodowai sprzdawcami papierosow po 3 zl :-) a jednak uwaza ze kraje slowianksie jak polska i inne to inteligetne bestie tylko troche leniwe i za bardzo chcialyby zeby im dac cos pod nos

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska i inne to inteligetne bestie tylko troche leniwe i za bardzo chcialyby zeby im dac cos pod nos

prawda, wiekszosci nie chce sie szukac rozwiazan odrobine trudniejszego zagadnienia, oczekuja gotowcow a przeciez najwiecej satysfakcji daje samodzielne rozwiazanie problemu... chocby dzis mialem taki przypadek pana 'grafika' nie znajacego formatu .pdf... czasem mam dosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero3 zgadzam się z tobą - ja akurat grafiką zajmowałem się jakiś czas temu a pdf służył mi jedynie innym celom niż obecnie to znaczy - pliki postscriptowe w acrobat distayler przerabialem na pdf w celu wykrycia błędów separacji barwnych - oczywiście nie dawało to żadnej kontroli nad barwą ale możliwość wstępnej analizy czy jakieś krzywe się nie sypneły w pliku który wysyła się do naświetlarni, teraz już to rozwiązuje się inaczej, naświetlarki mają własnego ripa na którym można oglądać wiele rzeczy, a ty mówisz o pdf a wiesz ilu grafików nie wie co to postscript

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;-) to prawda ze zeszlismy ale jak to forum :-) miło widzieć czasem człowieka który robi coś co robiłem kiedyś i od czego zaczynałem, zgadzam się teraz można świecić z pdfa ale kiedyś naświetlarki nie dawały takiej możliwości, pdf jest mniejszy - co do kolorów to zaufanie tak ale kalibracja też - ufać nie można o tyle marce jeżeli ktoś ma ciulowe oko to będzie 15razy proofa robił a monitora nawet barco z czujnikiem nie skalibruje ale ok nie zmieniam juz tematu /;-)

tak czy tak pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero3 zgadzam się z tobą - ja akurat grafiką zajmowałem się jakiś czas temu a pdf służył mi jedynie innym celom niż obecnie to znaczy - pliki postscriptowe w acrobat distayler przerabialem na pdf w celu wykrycia błędów separacji barwnych - oczywiście nie dawało to żadnej kontroli nad barwą ale możliwość wstępnej analizy czy jakieś krzywe się nie sypneły w pliku który wysyła się do naświetlarni, teraz już to rozwiązuje się inaczej, naświetlarki mają własnego ripa na którym można oglądać wiele rzeczy, a ty mówisz o pdf a wiesz ilu grafików nie wie co to postscript

dawno nie czytalem tak profesjonalnego tekstu.

A mnie teraz pdf denerwuje. Mma szybkiego kompa, ale jezeli gdzies w wynikach wyszkiwania trafie na pdf i klikne, to mnie krew zalewa, bo odpala pdfa spory czas. A potem jeszcze mam jeden proces lecacy wtle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego ! Wszystko wszystkim ale takie pytanie to jest nie na miejscu

i tu jest pies pogrzebany :) ciezka sytuacja bo jakby mnie odblokowali to bylbym naprawde happy ale na tak wrecz glupiego maila na pewno nie odpisza... W onecie udalo mi sie wyzebrac zeby mnie przywrucili do wyszukiwarki i myslalem, ze moze google tez by sie jakos dalo ale nie ma jak sformulowac pytania zeby to mialo rece i nogi...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojan - co do tego enginu to uważam że to ich marketing.

Dizwny i dlatego mają tak niską popularność - celowo opozniaja indkesacje zmuszając i promując LINK SPONSOROWANY na zasadzie że jest szybciej.

Wiesz ale takie wyniki z reindkesem co 14-30 dni to syf. To to można w ksiązkach telefoinioczych stosować dla mnie engin który nie chodzi po stronach chociaż raz na tydzień to złom.

Powiem więcej niewiem za co dostają te wyróznienia bo dla mnie to algorytm na poziomie dziecka.

A spam tam ogromny a filtry anty spamowe to niewiem jakie.

Bo teoria spamu - jeden uważą że to 100 słów a ja uważam że można robić doorwaye, spam url który raczej filtr ominie.

Gdyby ich engin indkesował jak google albo szukacz który ma większą popularność i indeksuje nawet 2 razy w tygodniu.

Powiem tak, może jeszcze pojadą na sztucznym marketingu i opisywaniu jakie to nagrody dostają, ale dla mnie nic nie reprezentują jako engin. Gdyby mniejsze portale zrezygnowały z ich algorytmu to znikneliby z rynku. Skoro szukacz im dorownuje.

A pisanie że popularność w ranking.pl netpsirna jest wysoka jest całkowitym kłamstwem

WP korzysta z samego algorytmu NETSPRINT ale jak mi wiadomo to algorytm ten zostal zakupiony nie jako netpsirnt. po 2 baza stron wynikow preznetowana na WP w wynikach netsprinta nie ma nic wspólnego z ich bazą. Więc to jakaś głupota brać to pod uwagę że coś korzysta z algorytmu lecz z innej bazy. Google rozumiem ma ropowszechniony engin ale i baza jest ta sama. To netspirnt tak sobie podbija ranking nie słusznie.

Choć nie sądze żeby ktoś się kiedyś z tych super enginowcow wypowiedział na ten temat -

sumując ich rolę

to odpuścić sobie należy

nast5ępnie zbyt stara baza żadko aktualizowana

wyniki stare dużo z prezenbtowanych wyników nie działa

Spam - zero filtrów na spam url, doorway

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności