Skocz do zawartości

Kurier do Grecji


unnamed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musze wysłac dość duży przedmiot do Grecji - wydech do motocykla. Znacie jakichś tanich i w miarę pewnych kurierów ? . Za podpowiedzi typu "poszukaj w google" dziękuję - jestem aktywnym uzytkownikiem tego forum i wiem kto w większości te opinie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakichś tanich i w miarę pewnych kurierów ?

Korzystam z krajowych i zagranicznych usług DPD. Jeśli nie masz podpisanej umowy z firmą kurierską, która wysyła za granicę to nie oczekuj niskiej ceny. Najtaniej to chyba będzie pocztą, 4-5 dni "idzie" przesyłka.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPD wysłane przez sendit'a Przesyłka do 30kg brutto: 158,67 zł

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności