Skocz do zawartości

zakładanie domeny i czynności z tym związane


rudesmen

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz poczekaj aż nastąpi rozgłoszenie nowych DNS dla Twej domeny (czyli do momentu aż na kopaczka.pl zobaczysz swoje forum - nie powinno to trwać dłużej jakieś 12-24h) a następnie poszukaj na forum topików o przekierowaniu 301 (przekierowanie permanentne, moved permanently) - najlepiej w .htaccess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... niestety ostatnio w nazwa.pl mialem problemy z zarejestrowaniem domeny .org Najpierw pisze, że jest wolna a już w ostatnim kroku podczas konfiguracji domeny występuje błąd - domena już jest zarejestowana.

A nie pisało też gdzies obok, że ta domena jest do wykupienia ale za większa kasę :soczek:

Ja też prubując rejestrować kilka domen u nich dostawałem info o zajętości domeny ale był dopisek, że jest ona do odkupienia. Dziwnym trafem sprawdzając to NASK okazywało się, że domena jest wolna i można ją zarejestrować. Moje zdanie jest takie, że nazwa.pl szuka naiwniaków by wyciągnąć od nich więcej grosza na bardziej popularne nazwy. Nie wiem czy maja jakieś filtry, które odławiaja bardziej popularne nazwy czy tez jest to tylko moje błedne spostrzeżenie ale fajnie by było jak by kilka osób mogło to sprawdzić.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności