Skocz do zawartości

Sprawdzony sposób na to by nie zasnąć?


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś, lecę w pracy ponad 40 godzinę bez snu (wciąż gapiąc się w monitory ), gdzieś tam wczoraj za dnia się kimnąłem ale to człowiek gorzej wygląda niż to było warte ;)

Nie mam opcji zastąpienia siebie, gdyż rzucili ci co mogliby ewentualnie, to albo życiowe zdarzenia, albo dzieci ospa i konieczność pozostania w domu, godziłem się na 24 godziny, niestety rzeczywistość weryfikuje nasze plany

Pierwsza dobra to była kawa i teksty, czyli jakoś przesiedziałem, druga to już widzę, że problem jest z zachowaniem sensu wypowiedzi, tak aby zrozumieć iż muszę coś zrobić by w miarę funkcjonować tak jak należy, czyli skutecznie i efektywnie, pobudzać się energetykami nie zamierzam

Znacie może sprawdzone sposoby, na to by nie spać? ale tak poważnie się pytam, bez zbędnych żartów czy nielegalnych rozwiązań..

Myślałem, że człowiek co z warty na wartę w wojsku szedł, i mało śpi nie będzie miał problemów już po drugiej dobie..ale widać iż praca na etacie męczy bardziej niż budżetówka ;

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko tutaj chodzi o zachowanie koncentracji jeszcze w miarę na tyle, by chociaż do nocy opanować swoje psychiczne zmęczenie, ot pytam się ludzi o ten fakt w taki miejscu gdyż jak się domyślam, niejeden spędził wiele czasu przed monitorem, jak zachować nie tyle funkcjonowanie, tylko sens wypowiedzi od tak by to miało ręce i nogi :)

zaraz będę miał z godzinną przerwę to znów utnę na tyle oko, ale to zamyka człowiek i otwiera a i tak trzeba robić to co przez godzinę nikt nie zrobił ;)

ot durny Herkules wpadł się zapytać od pozycjonerów jak walczyli przez nieprzespane noce, jakie większość z nich miała dane nie raz zaznać ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mix kawy rozpuszczalnej z coca-colą ( oryginalną ). Zalewasz do połowy wodą a resztę colą. Fajnie smakuje i działa ale może "przepędzić". NIE UŻYWAĆ KAWY SYPANEJ bo na pewno "pogoni" :)

EDIT:

Herkules wpadł się zapytać od pozycjonerów jak walczyli przez nieprzespane noce,

Przecież wiesz że większość pozycjonuje używając multikodów i automatów :) więc jakie nieprzespane noce ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś może jakiś sprawdzony sposób, jak zasnąć? Senność mnie ogarnia o 20.00, no, ale bez przesady. Około północy już mi się w ogóle nie chce spać, a jak już jakimś cudem się uda, to się budzę o 4 nad ranem, zbyt senny by pracować, za mało senny by znów zasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś może jakiś sprawdzony sposób, jak zasnąć?

Jasne - coca-cola ale z wódką lub spirytusem. Im więcej chcesz spać tym więcej trzeba wypic. Jesli wódka to w proporcjach 1-1 jesli spirytus to 2 częsci coli i jedna spirytu. Ja śpię jak dziecko po kilku szklaneczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaglądnę tutaj wieczorem, może ktoś podrzuci ciekawy pomysł ;)

Przepraszam za chaotyczny temat, odbiegający od tematyki forum ;)

To do moderatora który akurat przypadkiem tutaj zawita ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam nocną aktualizacje serwisów to staram się co godzinę przemywać twarz zimną wodą i co dwie nawilżać oczy Hyabakiem; dwa dni przed taką nocką biorę zwiększoną dawkę Bioluteiny.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś, lecę w pracy ponad 40 godzinę bez snu

Nie ma takiego wynalazku, organizmu nie oszukasz. I tak uśniesz w niewłaściwym momencie. Najlepiej złap chwilę snu jak możesz, 20 minut potrafi zdziałać cuda.

A zna ktoś może jakiś sprawdzony sposób, jak zasnąć?

Tu jest większy problem. Należy go rozwiązać razem z lekarzem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest większy problem. Należy go rozwiązać razem z lekarzem.

Nie zaszkodzi zwiększona aktywność fizyczna, też czyni cuda czasami ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności