Skocz do zawartości

Poproszę o wycenę serwisu: www.russiandeejay.cba.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wiedzieć ile kosztowałby serwis www russiandeejay cba pl , jeśli możecie, pomóżcie, proszę, mi go wycenić. To nie ja jestem autorem treści/contentu, ale prowadzę konkurencyjny serwis o identycznej wręcz treści i zawartosci i zastanawiam się nad przejęciem konkurencji. powiecie, że to beznadziejna strategia, ale mi chodzi.... o bardzo produktywną klientelę, która jest w wieku 18-25 lat maksymalnie - duża podatnośc na reklamę. A serwis ma niezłą pozycje, wiec może przejąć...go. Ale ile to badziewne coś na darmowym fikumiku może być warte? autor nie chce udostępnić statystyk... ale należy wnioskować ze to minimum 200 uniqów dziennie ma... Proszę o pomoc: bierzemy pod uwagę: treść, pozycję, budowę, kompatybilność...i wyciągamy średnia wycenę. Dzękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś ktoś mądry powiedział (a Tym forum chyba nawet).

Jest to warte dokładnie tyle ile jesteś w stanie za to zapłacić.

Trudno jest wycenić jakiś serwis, nie mając pojęcia o statystykach, itp.

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fibbia coś Ty taki rozrzutny :D dla mnie to nie warte nawet kapsla.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz... Oczopląsu można dostać :soczek:

Jeśli autor dopłaci to bierz... :(

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcem zakladac nowego Topica dlatego zadam pytanie tutaj.

Jestem zupelnie zielony w tych sprawach dlatego chcialbym spytac o rade ludzi ktorzy sa w tym temacie mianowicie chodzi mi o bloga, ile trzeba by zainwestowac w bloga ? takiego jak blog.pl badz blox.pl i tym podobnym. Chodzi jakieby byly koszty utrzymania takiego bloga, zrobienie, reklama doslowanie wszystko. Jesli jest ktos zorientowany to prosilbym o rade ja zupelnie niewiem o jakich kosztach mam myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności