Skocz do zawartości

robomrobom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co myślicie o kredycie odnawialnym w mbanku jakie są wasze opinie?

Konsultant dzwoni i namawiana ofertę na 500zł

Z propozycji mbanku pożyczenie kwoty 500zł to koszt 89,.08zł za udzielenie kredytu, oprocentowanie w skali roku w umowie to: 15,48%

Haczyki, które zauważyłem to:

Łączne w tym co napisane w umowie może przekroczyć nawet 23% wg różnych punktacji bazowych.

Ubezpieczenie kredytu 0,35% nie mniej jednak niż 0,98 zł

W przypadku trybu windykacji czyli opóźnienie w spłacie powyżej 14dni w momencie spłaty na pierwszym miejscu policzą Ci koszty windykacji adopiero potem kwotę umowną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zwyczaj -> nie pożyczaj :D

aż takie to proste -> i w ten oto piękny sposób reszta co napisałeś/aś brzmi jak bla bla bla bla blaaaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty sądziłeś, że będzie taniej? Bez haczyków. Banki nie są po to abyś Ty mógł zarabiać pieniądze, czy je zaoszczędzić (bo i tego nie zrobisz tak naprawdę). Pożyczając kasę gdziekolwiek licz się z kosztami, a mBank ze swoją propozycją du... nie urywa. Jednak jak nie masz indywidualnych warunków w innych bankach to i tak jest dla Ciebie ta najlepsza.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka chwilówka na rok dla naiwnych, co może stracą kontrolę nad swoimi finansami, i zaciągną kredyt w wysokości kosmicznej kwoty, 500 zł, która uratuje ich dotychczasowy żywot

No bo z powyższych wyliczeń wynika, iż pożyczasz 500 zł, masz zapłacić za to 89, plus oprocentowanie w skali roku, może dojść do 23%

De facto 500 zł pożyczam, i już na starcie wiem, że muszę oddać 700 ;) (ewentualnie inne koszta ukryte, prowizje, obsługa klienta)

Moim zdaniem, jak ktoś jest głupi i naiwny to weźmie, jak nie to znajdzie te "500" zł gdzie indziej ;)

Do mnie jak dzwoni konsultant, i przedstawia mi taką niesamowitą ofertę, najczęściej używając uniwersalnego zwrotu ("gwarantuje panu, iż będzie pan zadowolony z naszej oferty") to grzecznie i w sposób dosadny dziękuje mu za rozmowę, mam również zasadę, jak coś będę chciał to sam się osobiście po to zgłoszę, proszę mi (_I_) nie zawracać

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to całkiem lukratywny zarobek

Ale nie wciska się g... na siłę tłumacząc tym, że tak pięknie pachnie.

Mnóstwo ofert przedstawiają studenci z takich firm jak ContactPoint, więc łatwo ich zagiąć kilkoma niewygodnymi pytaniami.

Ciekawe jest to, że jak spytać czy dzwoni Pan/Pani z ContactPoint to nagle słyszę sygnał po rozłączeniu się przez konsultanta. Czyżby nie szkolili ich jak odpowiadać na takie pytania?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, każdy bank na czymś zarobić musi.

dziękujemy za marketing szeptany, jak widać twoja praca nie poszła na marne, aczkolwiek każdy wie jak ma do banku trafić oraz jak skutecznie spierd.... sobie żywot korzystając z "rewelacyjnych" produktów bankowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś potrzebuje kasy to debet jest bezpieczniejszy niż pożyczka czy kredyt, zwłaszcza taki jak w mbanku w którym spłacasz tylko odsetki miesięcznie a nie całą kwotę

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kayman szanuje zdanie innych i osobiście stwierdzam, iż oferta jest po prostu śmieszna jeśli ktoś nie ma kasy i chce być jeleniem to droga wolna do kredytu odnawialnego mbanku.

Kayman szanuje zdanie innych i osobiście stwierdzam, iż oferta jest po prostu śmieszna jeśli ktoś nie ma kasy i chce być jeleniem to droga wolna do kredytu odnawialnego mbanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robomrobom zakończ już ten agro marketing szemrany

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności