Skocz do zawartości

robomrobom

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie szmera tutaj marketingiem, pytane czy warto brać kredyt odnawialny mbanku - jak na razie bank przegrywa.

A jachu, wiesz kredyt to nie człowiek więc różne losowe wydarzenia mogą się zdarzyć, wypadek, utrata pracy etc... więc gdy się spóźniasz jesteś super klientem banku. Koszt jakie generują banki są często chorendalne.

Ty wspomniałeś o karcie kredytowej. Ja wspomniałem o oprocentowaniu w karcie kredytowej,. Więc wystaczy spóźnić w spłacie a oprocentowanie na stałe poszybuje do góry, a klient nawet nie będzie wiedział o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jachu, wiesz kredyt to nie człowiek więc różne losowe wydarzenia mogą się zdarzyć, wypadek, utrata pracy etc

dlatego wyraźnie napisałem że kredyt odnawialny/debet w koncie jest bezpieczniejszy od zwykłego kredytu ale zazwyczaj droższy, nikt kasy za darmo nie pożycza

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z kredytów odnawialnych w Multibanku (od dziś piep..ny mbank) - nie narzekam. Z linii kredytowych korzystam od wielu lat :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam odnawialny w mbanku, skusiłem się, bo przyznali mi go za darmo. Z tym, że mi się wydaje, że kosztuje to około 20 zł miesięcznie za każde 1000 zł...

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności