Skocz do zawartości

Szukam Fachowców "umiejących pisać"


kieloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję osób chętnych do napisania praktycznych poradników w formie ebooka (elektronicznej książki w formacie PDF) na tematy:

- pozycjonowanie i optymalizacja (chodzi głównie o Google),

- reklama kontekstowa (Google AdSense i OnetKontekst),

- praktyczny poradnik o różnych produktach Google.

Niektórzy myślą, że poradniki takie liczą po kilkaset stron i praca nad nimi to wielkie wyzwanie.

Ja uważam, że kilkadziesiąt stron całkowicie wystarcza, jeżeli temat jest wyczerpany. Oczywiście autor musi ,,umieć pisać" oraz musi dobrze znać zagadnienie.

W ebookach chodzi o to, aby skupić się na jednym konkretnym temacie. W konwencjonalnych książkach nie opłaca się drukować 30-70 stron i z tego powodu autorzy muszą się bardzo rozpisywać - często nie na temat.

Z autorami rozliczam się płacąc prowizję 30% od każdego sprzedanego ebooka a nie 10% jak tradycyjne wydawnictwa. W przypadku tych tematów, które przytoczyłem jestem wstanie rozważyć inną formę rozliczania, płacąc autorowi po napisaniu poradnika część kwoty + np. 15% od każdego sprzedanego poradnika.

Nie podaję w tym miejscu adresu strony tak, aby nie być posądzonym o kryptoreklamę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Udzielam wszelkich informacji i odpowiem na każde pytanie (w sprawie umowy, rozliczeń, itp.).

W ten sposób (szukając na tematycznych forach) znalazłem ostatnio 2 autorów których ebooki wkrótce wydam. Nie „zamykam” się jedynie do tematów przytoczonych powyżej. Wydaje mi się, że na tym Forum jest dużo Fachowców zdolnych napisać taki poradnik z różnych ciekawych tematów.

kieloo

email: kieloo@op.pl

Gadu-Gadu: 5161687 (wieczorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności