Skocz do zawartości

Jakiś tani fajny hotel w Karpaczu?


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zdradzić co to za nocleg "za 30 zł od łba" ? W namiocie?

ja prawie w centrum Szklarskiej za 65 zł za pokój dwuosobowy wynajmowałem, sporo takich ofert można znaleźć

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@SzlafRock nie przesadzaj.. ja w Zakopcu, dokładnie 319m* od Krupówek, mam za|ebistą miejscówkę za 35zł/osoba (pokój z łazienką i TV + zamykany parking) to w takiej Szklarskiej czy Karpaczu żadna rewelacyjna cena ;)

[edyta] * - sprawdzone na googlemaps

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock toż Ci napisałem :) ja w Zakopcu mam kilka sprawdzonych miejsc, a moim ulubionym jest wyżej wspomniane. Czysty pokój, z łazienką, TV i czajnikiem, lodówki na korytarzu, parking po drugiej stronie ulicy, zamykany - 35 zeta od łba. Fajnych miejscówek po 40-45 zeta mam kilka :) Oczywiście co kto lubi, ale ja hotelu z basenem i jacuzzi w górach nie potrzebuję - jadę tam chodzić po górach a nie uskuteczniać szopink i zakupowy lans z debetem na koncie.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj bardzo dobry, pokój odnowiony z własną łazienką, nawet i w sezonie. Trzeba wiedzieć gdzie, jak i kiedy szukać. Nic mnie w życiu tak nie denerwuje jak płacić za coś drożej niż powinienem :) I to nie tylko zakopane, bo praktycznie wszędzie jak się nie dasz wydoić to nie zapłacisz drogo.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te okolicy ( nie ścisłe centrum) to za 30-40 zł od osoby zwykły pokój tanie łózko z ikea, chińska czysta pościel, telewizor kineskopowy 14 calowy, często, ale nie zawsze łazienka i prysznic wspólna dla 3-6 pokoi na korytarzu.

Mniej więcej taki standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej taki standard.

No właśnie.

Jadąc na odpoczynek, wymagam przynajmniej podobnych warunków jakie mam u siebie w domu. Chce po prostu odpocząć a nie stać w kolejce do prysznica.

Ja dobrze znam standard za 30 zł, dlatego nie korzystam z takich noclegów.

Można dołożyć drugie 30 zł lub 50 i będzie nocleg z własnym prysznicem i ze śniadaniem. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni dają się robić w "wuja" na seło, inni przepłacają za noclegi. Argumentacja jest wtedy podobna. Za pokój z łazienką poza sezonem lub w niskim sezonie jeżeli płacisz więcej niż 35zł, a w wysokim więcej niż 45zł to wiedz, że przepłacasz. I nie chodzi tu o jakieś koloryzowanie, tylko wystarczy czasami przejść się po mieście i popytać. Tylko, że większość ludzi szuka noclegów po telegazecie albo w internecie, a później jest takie tłumaczenie.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stokrotce - łazienka wspólna - nasz pokój był bez TV - 6 osobowy bo bylismy w 6 osób. Posiłków brak ale i tak stołowaliśmy się w piwiarniach ale dostęp do kuchni jest. Za budynkiem ze 2 hektary na którym są: boisko do siatki, do kosza, do nogi, basen, zadaszone stoły , grill . Ogólnie na lato dla mało wymagających bomba. Chociaż byliśmy w szczycie nigdy się nie zdarzyło żeby trzeba było czekać na prysznic czy sracz.

No właśnie.

Jadąc na odpoczynek, wymagam przynajmniej podobnych warunków jakie mam u siebie w domu

Mnie zupełnie nie interesuje czego wymagasz i jakie masz warunki w domu. Odpowiadam dominatorowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwrócił uwagę na hostele, są jeszcze bardziej tanie niż te noclegi po 30 zł ;) a ludzi fajnych można spotkać, u nas to dopiero wchodzi ;)

Oczywiście własny śpiwór :P

Zresztą nie ważne gdzie śpisz, ale z kim ;) Czasem 6****** nie da tyle, co noc pod gołym niebem ;) (nie w zimie oczywiście ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szklarskiej Porębie też nic ciekawego niema. Ja znam te rejony .Jednak jeśli z sumuję się do kupy Karpacz,Szklarska,Świeradów, Czechy i kilka zamków, parę wodospadów i innych pierdół to atrakcji się robi na kilka dni. Co nie usprawiedliwia polskich "kurortów" . A co do noclegów , to dla mnie mogło by być nawet i za 30 zł ale 3 letnie dziecko i kobieta zacznie się marudzenie że zimna woda lub zimna łazienka sami rozumiecie :P Ale widzę , że temat na czasie pewnie kilka osób ma podobne plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakby ktoś jeszcze kiedyś szukał fajnych noclegów to niedawno korzystałem z niezaplacamizaszeptanke.pl wyszukiwarka noclegó włąśnie na dolnym śląsku. Wszystkie dodane do bazy noclegi są sprawdzone. Zarezerwowałem przez nią nocleg we wrocławiu i niedługo to sprawdzę ale wydaje mi się że nie mam czego, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności