Skocz do zawartości

Michał straszy fryzurą :D


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj na zakupach w hipermarkecie (swięto narodowe? heh) i w czasie gdy zona oglądała jakieś tam pierdoły to ja poprzeglądałem sobie prase komputerową, której od wieków nie kupuje :(

No i w najnowszym Chipie trafiłem na jakiś głupi artykuł o pozycjonowaniu a w ramce gdzieś była fotka Michała z mała opinią. Niedoczytałem bo zona juz mnie stamtąd zabrała, zdążyła tylko rzucić okiem na fotkę i się przestraszyć :soczek:

110 E-COMMERCE: pozycjonowanie stron WWW – zdobądź wysokie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee, u mnie nigdzie już (jeszcze?) nie ma tego numeru CHIP'a :D

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... najbardziej jednak lubie jak podaja imie, nazwisko i wiek ... zawsze mnie to zastanawialo ;)

Nie żebym jakaś dociekliwa ponad miarę...

Ale co zamiast tego (zakładam, że o 'wiek' chodzi )powinno być pod zdjęciem? Przebieg?

:P :P

Pozdrawiam,

Ania

Prace magisterskie - Baza prac dyplomowych

KONIECZNIE posłuchaj fragmentów - a potem kup całą płytę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tym numerze opócz artykułu o pozycjonowaniu z wypowiedzią Michała jest też recenzja mojej ksiażeczki, całkiem pozytywna nawet :-)

https://www.sprawnymarketing.pl/wp-content/...ip-recenzja.jpg

[edytowane-Erbit]

Nie znasz umiaru chłopie !?

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede dzis w Empiku to zrobie moze fotke aparatem ;) Rzucilem sobie okiem na ten artykul i wymienili linkora i co ciekawe linkor od kilku dni znow zaczyna zbierac strony. Jestem ciekaw tez opinii fachowca jak skoczyly statysytki na jego stronie bo tez byla wzmiana w tym artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>patrz pan, książke se zeskanował, ale Michała nie wrzucił

Mam tylko wydartą kartkę (i żeby nie było -- w Emiku nie wydzieralem, tylko od kolegi :-))

A fryzura, z tego co pamiętam, rzeczywiście rozczochrana.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam już dosyć reklam tejże książki na forum. Ileż można.
Bo to jest taki skuteczniejszy Pan Kontekstualny. Nie ma to jak budować wizerunek na forum, ale wszystko ma swoje granice.

Dzisiaj wcześniej wyjdę na uczelnię i rzucę okiem w Empiku, słyszałem, że warto przeczytać omawianego arta z fotą Michała :angry:

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności