Skocz do zawartości

[Wykonam] Copywriting dla poważnych ludzi


rdw

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Wiem, że giełdy tekstów kwitną, sam z nich czasem korzystam, ale wiem też, że teksty, które stamtąd otrzymujesz wcale nie są najwyższych lotów. Myślisz, że nie muszą być? Dobrze, to Twój wybór.

Moja propozycja dla Ciebie jest następująca: napiszę to, co chciałeś zlecić na giełdzie. Czy będzie drożej? Pewnie tak, wyceń sam na wycena.tekstplus.pl. Będzie jednak na pewno lepiej, a często wcale nie dużo dłużej.

Znam się na pisaniu i nieobce są mi zasady poprawnej polszczyzny. Jeśli chcesz upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu, zainwestuj więcej niż na giełdach i kup tekst, który będzie nie tylko pozycjonował, ale także budował świadomość potencjalnych klientów.

Nie będę Ci zresztą specjalnie wymyślał:
część starszych tekstów przeczytasz tutaj, a lepsze na Artelis. Pisałem też dla Grupy Onet i Artelis PRO (gdzie jestem głównym copywriterem) i zrealizowałem dziesiątki zleceń, o których tu nie wspominam. Możesz samodzielnie ocenić moje kompetencje.

Nie ograniczam tematyki przyjmowanych zgłoszeń, ale piszę sam, więc mogę przyjąć tylko ograniczoną ilość zleceń. Piszę wszystko, ale nie zamierzam tłuc synonimów.
---
Dane kontaktowe:
standardowo e-mail: kontakt małpa tekstplus.pl
w pilnych sprawach: pięć37-459-336
---
TekstPlus jest częścią firmy
Grupa RW Robert Wąsik
Ul. Krasickiego 27/42
30-515 Kraków
NIP: 879-254-58-24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności