Skocz do zawartości

Wyłączający się monitor


IntoTheRain

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się u mnie taki problem z monitorem. Otóż po około 5 minutach pracy, monitor samoczynnie się wyłącza. Po kilkunastu minutach można go włączyć ponownie. Jest to Belinea B.Display 2.1. Myślałem, że to problem ze świetlówkami, ale nie, szukam dalej rozwiązania, może ktoś pomoże?

Szukałem na innych forach, ale żadnej odpowiedzi. Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze efekty w pozycjonowaniu przynosi nic nie robienie. Po prostu rozwijaj cały czas swoją stronę, a sama się wbije do top 10 i będzie to pozycja niezachwiana. Nie wierzysz? Też kiedyś nie wierzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock a to czemu? Diagnozę już mam, tutaj nie jest problemem wyłączający się monitor, lecz gasnące podświetlenie po kilku chwilach, czyli inwerter. Sprawdziłem świetlówki i są ok, pytanie tylko gdzie kupię taki inwerter O.o. Ewentualnie wlutuje nowe kondensatory i zobaczę wtedy rezystancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności