Skocz do zawartości

Audyt SWOT od SS


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą zaczynam cykl publikacji / relacji z potyczek na froncie "walki polsko - niemieckiej" :D .

https://seoinfo.edu.pl/nierzetelne-analizy-swot-od-sunrise-system/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Beerbant, zamiast tracić czas na pisanie postów, których i tak nikt nie czyta, lepiej podlinkowałbyś swój blog, bo masz słaby potencjał linków w wyszukiwarce Google:

link-beerbant.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWAT

To pikuś przy polskich sądach :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była już rozprawa?

Teraz 6go będzie pojednawcza w Warszawie ale wątpię w możliwość tego "pojednania" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię szczerze aby odpuścili i również wątpię aby zmienili podejście do klientów fakt, że nie ma większej ilości informacji o ich "dokonaniach" zawdzięczają dobrym prawnikom (ale mam na nich też "haka" w postaci posługiwania się zafałszowanymi danymi) którzy pełnią rolę "cenzury" a ludzie (trudno im się dziwić) boją się takich spraw.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho to te ich analizy trzymają poziom średniej krajowej w tym względzie, widywało się dużo gorsze. Jest to raczej element biznesowy, trochę to czepianie się już poziomu sprzedaży, a nie merytoryki SEO.

W sumie w tej analizie nie kłamią - kwestia interpretacji wyników. Page Rank jest jedynym oficjalnym parametrem od Google. Komenda link: jest oczywiście z xxxx, ale narzędzia typu ahrefs, czy majestic mają swoje bazy, które w żaden sposób nie muszą odpowiadać faktycznemu stanowi (linki wykluczone w disavov, czy choćby to, że nawet SS ma całe swoje zaplecze poblokowane przed kilkoma robotami do zbierania linków i strona, która w majesticu ma 0, w GWT ma już kilkaset linków).

Piszesz, że strona pojawiała się dla wybranych fraz w Google w 1-7 - tylko nie pamiętam, czy oni w swojej analizie pokazują, które frazy zostały wybrane przez nich? Bo może oni dobrali coś innego niż Ty sprawdzałeś.

Bronić ich nie mam zamiaru, bo sporo gorszych rzeczy robią. Akurat te ichniejsze analizy swot są kierowane raczej do drobnicy o budżetach do do 1k, więc nikt tam się nie będzie bawił w robienie analiz z jakimiś niewiadomymi wnioskami, bo to się po prostu nie opłaca, to zwykły haczyk, żeby zainteresować klienta, a nie dawać mu kosmiczne dane.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli zmieniać profil, może odpuszczą.

Wątpię ;)

W którym sądzie i o której godzinie?

Sąd Warszawa Śródmieście, II wydział karny, Marszałkowska 82 (wejście od Żurawiej ) 14:20 sala 239

W sumie w tej analizie nie kłamią

Znaczy jak w GWT jest kilka tys linków a oni podają zero to jest kwestia interpretacji ? No, kaman :D

trochę to czepianie się już poziomu sprzedaży, a nie merytoryki SEO

Co ma do poziomu sprzedaży podawanie zafałszowanych parametrów witryny ?

Tak samo, co ma do jakości usług "sukces finansowy" ?

czy choćby to, że nawet SS ma całe swoje zaplecze poblokowane przed kilkoma robotami do zbierania linków

:hahaha: jest widoczne praktycznie we wszystkich dostępnych narzędziach

Piszesz, że strona pojawiała się dla wybranych fraz w Google w 1-7 - tylko nie pamiętam, czy oni w swojej analizie pokazują, które frazy zostały wybrane przez nich? Bo może oni dobrali coś innego niż Ty sprawdzałeś.

W tej "anal izie" były podane frazy (ogólnopolskie) podczas gdy klient był nastawiony tylko i wyłącznie na świadczenie usług lokalnych , to chyba wiadomo o co chodzi z dobraniem fraz ? Poza tym mam chyba przebadane kilkaset fraz które wcisnęli/proponowali klientom.

Mam pismo ich prawnika w którym powołuje się na nierzetelne/sfałszowane dane dotyczące ilości zapytań miesięcznych, też przebadane.

Akurat te ichniejsze analizy swot są kierowane raczej do drobnicy o budżetach do do 1k, więc nikt tam się nie będzie bawił w robienie analiz z jakimiś niewiadomymi wnioskami, bo to się po prostu nie opłaca, to zwykły haczyk, żeby zainteresować klienta, a nie dawać mu kosmiczne dane.

Tym bardziej powinny być rzetelne bo mniejsze firmy łatwiej się "wywracają finansowo" jak przyjdzie im zapłacić więcej kasy za coś co nie daje spodziewanych efektów.

Dysponuję kopią raportu gdzie klient musi płacić miesięcznie grubo ponad 1000 złotych za kilkanaście wejść (miesięcznie) z fraz za które płaci ...

Co na to wszystko powiesz ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponuję kopią raportu gdzie klient musi płacić miesięcznie grubo ponad 1000 złotych za kilkanaście wejść (miesięcznie) z fraz za które płaci ...

Idealne podsumowanie ich działalności. Termin "dojenie klienta" osiąga tu czwarty wymiar.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć niepotrzebnych dalszych dyskusji w temacie "przecież taki sukces finansowy odnieśli" czy "diamenty forbsa" oraz "rankig tygrysi" to może zawczasu określę swój do tego "stosunek" :D

f9d64aecb9202081eba8213fed94894e.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock, o 01 grudzień 2013 - 19:33, powiedział:

W którym sądzie i o której godzinie?

Sąd Warszawa Śródmieście, II wydział karny, Marszałkowska 82 (wejście od Żurawiej ) 14:20 sala 239

Beer, trzymam kciuki, by Cię nie rozjechali. Przygotowany jesteś chyba dobrze, mam nadzieję. Ciekaw jestem na ile Sąd będzie wnikał w zagadnenia SEO. Jak się zacznie walka na niuanse sprawa może długo potrwać. Wzywali biegłych?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności