Skocz do zawartości

Audyt SWOT od SS


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Wzywali biegłych?

To dopiero sprawa pojednawcza, później przyjdzie czas na "biegłych".

sprawa może długo potrwać.

Najprawdopodobniej tak będzie bo mam kilkaset stron "dowodów" , kupę dokumentów ;) no i trochę świadków ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No cóż, zamiast imprezy na sylwka będzie domówka ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przewidzieli to, że chciałbym nagłośnić i sprawa będzie top secret za zamkniętymi drzwiami ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam sprawę, gdy sędzia kazał się rozebrać do bielizny kobietom, które wniosły ukryty magnetofon :D Więc nawet nie próbuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie sądy mogą mieć problem z merytoryczną oceną czegokolwiek w tej dziedzinie

Zawsze musi być pierwszy raz ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zamiast imprezy na sylwka będzie domówka ;)

Myślisz, że tak to zaboli prezesa SS, że zmieni plany sylwestrowe? :)

gdy sędzia kazał się rozebrać do bielizny kobietom, które wniosły ukryty magnetofon

W jawnych sprawach cywilnych można nagrywać. Chociaż sędziowie tego nie uznają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tak to zaboli prezesa SS, że zmieni plany sylwestrowe?

Dobre ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przewidzieli to, że chciałbym nagłośnić i sprawa będzie top secret za zamkniętymi drzwiami ;)

W TV były już sprawy podobne. Chyba o Procreate, jak mnie pamięć nie myli. Czas na niusy w TV o praktykach SS.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności