Skocz do zawartości

[sprzedam] ksiażki - SEO, BSD, Ajax, Perl, SQL


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania kilka książek wydawnictwa Helion, w stanie idealnym. Koleżanka wysprzedaje księgozbiór i obiecałem pomóc.

Idąc po kolei:

- Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Jak się to robi - wydanie I (2007)

20 zł

-100 sposobów na SQL - 30zł

- 100 sposobów na BSD - 30zł

- 100 sposobów na PERL - 25zł

- Open BSD. Podstawy administracji systemem - 35zł

- Perl. Testowanie. Zapiski programisty - 20zł

- Ajax. wzorce projektowe - 35zł

- Ajax. Bezpieczne aplikacje internetowe - 35zł

- Ajax. Implementacje - 25zł

Od 3 książek dodatkowe upusty. Osobiście mogę przekazać w Krakowie, jeśli ktoś chce wysyłkowo - mogę założyć aukcję na Allegro* (dla zwiększenia wiarygodności).

Wtedy do ceny dojdzie koszt wysyłki - przy czym może być dowolny kurier albo poczta, po ich aktualnych stawkach.

Proszę o kontakt na: kam.mucha[at]gmail.com lub na priv.

Kamil Mucha

* Tutaj będzie potrzebny kontakt telefoniczny, żebym w czasie rzeczywistym wystawił aukcję kup teraz, a zamawiający od razu kupił, zanim ktoś inny zdąży.

Kamil Mucha

Ahh - chodzi Ci o porządne teksty na strony www? Pewnie, zapraszam. Wybierasz te bardziej informacyjne czy z soczystą dawką perswazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności