Skocz do zawartości

Przesyłanie ofert do firm


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Leszczu ja mam filtry antyspamowe już tak dopracowane, że 95% maili już po stronie serwera leci do spamboxa i nawet nie wiem o ich istnieniu - raz na tydzień robię tylko clear spambox :) Nie ma zmiłuj dla ofert kredytów, leasingów, windykacji należności, pozycjonowania, adwordsów, centralek telefonicznych, wynajmu internetów, szkoleń z xxxx maryny, rabatów dla firm, kalendarzy, smyczy reklamowych i innych goownianych zaproszeń.

Smutne jest jednak to, że natrętne, dla mnie wciąż spamujące, firmy to bardzo często użyszkodnicy także tego forum.. a jeszcze smutniejsze jest to, że marketing internetowy jest jednak na poziomie "mniej niż 0" bo wysyłanie oferty pozycjonowania do firmy pozycjonującej jest co najmniej żenujące i świadczy tylko o hurtowym nap|erdalaniu maili.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, pytanie było o pocztę tradycyjną, a odpowiedzi dotyczą e-maila. Czyżby poczta elektroniczna stała się już pocztą tradycyjną? :D

Edycja: Max mnie wyprzedził ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia obustronnego uważam, że szkoda czasu na napieprzanie ofertami w ciemno bo takie lądują w śmietniku. Trzeba zadzwonić, znaleźć osobę decyzyjną i jej imiennie przesłać ofertę. Po przesłaniu ponownie się skontaktować czy dotarła.

A jeśli chodzi o to czy można wysyłać bez uprzedniej zgody to lepiej to sprawdzić. Jaka w końcu różnica pomiędzy mailem a tradycyjnym listem?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka w końcu różnica pomiędzy mailem a tradycyjnym listem?

Taka właśnie, że wysyłanie ofert pocztą tradycyjną bez zgody jest dozwolone. Pocztą elektroniczną już nie.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max, w pierwszej wypowiedzi udzieliłem odpowiedzi na pierwsze pytanie, natomiast druga jest odpowiedzią na:

co dzień milion maili z prośbą

:)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy nie będzie to wyrzucenie pieniędzy i czasu w błoto jeśli ktoś nawet nie otworzy i już wyrzuci do kosza. Albo musisz pomyśleć nad czymś co przykuje uwagę (nawet jeśli miałby to być inny kolor koperty niż biały ;) ) albo lepiej dowiedzieć się czy ktoś w ogóle jest zainteresowany usługami Twojej firmy (ale wierzę, że to już wstępnie sprawdziłeś) :)

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności