Skocz do zawartości

szablony ElegantTheme z allegro


Jasiek7

Rekomendowane odpowiedzi

link usunąłem

ktos korzystał z czegoś takiego?

gdzie haczyk?

piszą, że przysługłuje możliwość dożywotniej aktualizacji, więc wygląda na to, że eleganttheme nie blokuej jakoś tych kont.

w sumie nie korzystałem z elegant theme nigdy, ostatnio zastanawiałem się nad zakupem paru templatek premium i wpadlem na cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk jest w tym, że są pewnie "nulled" - ten pack kosztuje $39 w oficjalnym źródle.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk jest najprawdopodobniej w tym, że oni nie zakładają za każdym razem osobnego konta jak piszą:

Na potrzeby każdego kupującego tworzone jest nowe konto i to z niego eksportowane są pliki szablonów, które otrzyma.

Tylko w rzeczywistości podsyłają zwykłe kopie - szablony nie są tam w żaden sposób szyfrowane. Jeśli zakładaliby dla każdego faktycznie nowe konto - to po co eksportowali by te szablony zamiast po prostu dawać dostęp do tego konta? :)

Żaden z tych sprzedających nie zapewni ci dostępu do supportu ET

A w jaki sposób oni zapewnią? Ty piszesz do nich, oni do ET? :)

Wygląda to tak, że sprzedają szablony do których nie mają praw autorskich (chociaż twierdzą inaczej, więc może akurat to jakiś program partnerski i wtedy nie mam racji) - co zresztą można na pewno potwierdzić wysyłając zwykłe zapytanie do źródła.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mroczo, "lorem ipsum lorem" na zajumanym szablonie może tylko podbudować wrażenie, iż aukcja to wałek. jednak żeby go udowodnić trzeba poświęcić 45,69 zł

Dziwne jest też, że nie ma żadnych danych sklepu na allegro.

[edyta] zapytałem o sprzedającego u źródła - w 24h niby odpowiadają :) biorąc pod uwagę, że jest u nich teraz chwila przed 16 może odpowiedź będzie szybciej ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedno z jego kont :

https://www.forum.optymalizacja.com/user/30072-sebek4664/

jak widać dawno nie logował się i założył chyba wyłącznie aby napisać ogłoszenie

jak znajdę czas poszukam więcej

p.s uprzedzam pytania życzliwych swoich fanów, email w profilu jest ogólnie-dostępny (Widoczny) i jest powiązany w Google z nr GG, który w innych ogłoszeniach powiązany z NR telefonu z aukcji. Wiec nie ujawniłem żadnych poufnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko paczkę z 86 szablonami.

czyli ściema, bo bez konta nie ma dostępu do aktualizacji

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam cały pack kosztuje $39. Twórca tego sprzedał ponad 2 mln sztuk, więc z gościem z allegro nie będzie się na nic dogadywał, bo cena jest kosmicznie niska.

Sam koleś z allegro kręci, bo pisze, że za $39 jest 1 theme, a to nieprawda. Zgłosiłem aukcje do allegro, z doświadczenia wiem, że szybko blokują.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności