Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie za miesiac dolar bedzie kosztowal nieco ponad 3 zl. Zloty nie bedzie sie umacniac w nieskonczonosc. Wystarczy poczytac komentarze i zobaczyc co dzisiaj sie kupuje: inwestorzy masowo kupuja korony, zlotowki i inne egzotyki.

Nie masz racji, to już nie o egzotyki chodzi. Zobacz jak się dolar zachowuje względem Euro a nie PLN. Też gruby spadek. A Euro to już ne egzotyk, którym się można bawić...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piszac o egzotykach chodzilo mi o waluty z naszego regionu. Nie chodzilo mi o euro, ale myslalem ze nie trzeba tego precyzowac.

Dalej podtrzymuje opinie ze dolar pojdzie w gore, jesli ktos mysli ze siegnie 2 zl to jest w bedzie! Cala obecna sytuacje nakrecili jpy i inne zoltki, ale to wroci do normy. Dolar do zl. musi byc w granicach >3 zl i tyle. Kur eurusd tez sie poprawi. To kwestia czasu, nie wiem niestety jak dlugiego ale mysle ze kilka tyg.

Dolar ma swoj potencjal a to co sie teraz z nim dzieje to tylko skrajne "fluktuacje", choc moze nie losowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważcie, że jak dalej ta tendencja spadkowa się utrzyma to się okaże, że przeciętne wynagrodzenie polaka będzie bliskie wynagrodzeniu amerykanina. Dalszy wniosek jest taki, że Polska jest tak majętnym krajem jak USA. A jednak standardy życiowe trochę się różnią w obu krajach ;P

każda porażka jest nawozem sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest całkiem możliwe że pod koniec grudnia dolar zacznie się umacniać i na początku stycznia dojdzie do poziomu 3,1 - potem znów zanotuje delikatny spadek do poziomu 2,95.

Nie wiem kiedy będą grudniowe wypłaty ze względu na święta ale jeśli przed 24 to zapowiada się wypłata po najniższym z dotychczasowych kursów gdzieś po 2,83 jeśli wypłata będzie po świętach to może załapiemy się już na wzrost i może będzie po takim kursie jak pod koniec listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed 24 to nigdy nie było to nie ma się o co martwić. za to jeżeli wyjdą standardowo w okolicach 27-29 to można się obawiać kiedy będą na kontach gdyż ostatnie dni grudnia to typowy czas kiedy banki robią sobie różnego rodzaju remanenty i na ogół systemy są ograniczone w działaniu, a pieniądze spływają po 2 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności