Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

zrobilem sobie to subkonto w $, ustawilem na googlach i testowa wplata nie doszla. opisalem cala sprawe z obsluga adsense i taka o to odpowiedz otrzymalem:

Witamy Państwa,

Dziękujemy za wiadomość.

W odpowiedzi na Państwa pytanie pragniemy Państwa poinformować, iż na dzień dzisiejszy dochody z konta AdSense mogą być przelewane jedynie na konta prowadzone w walucie lokalnej (PLN).

W tej chwili nie wiadomo, kiedy dostępne będą płatności w dodatkowych walutach. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

Z poważaniem,

Andrzej

Zespół Google AdSense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dalej podtrzymuje opinie ze dolar pojdzie w gore, jesli ktos mysli ze siegnie 2 zl to jest w bedzie!

Dolar do zl. musi byc w granicach >3 zl i tyle.

Ja dobrze pamiętam czasy kiedy pisano, że 2,8 zł za dolara to cena nierealna (wtedy kosztował 3,98) - po paru miesiącach okazało się, że jest inaczej.

Poziom 2,50 jest bardzo blisko :)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prognoza po analizie sytuacji politycznej, finansowej i gospodarczej... hmm do polowy stycznia mamy spadek i zabijcie mnie dolar spadni do 2,6 a od polowy stycznia po zmianie szefostwa NBP zacznie rosnąc zatrzyma sie w kwietniu na granicy 3,4 a co do histori walut cóz rstawka powyżej 4 PLN to mażenie ścietej glowy...

Wasz analityk :)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prognoza po analizie sytuacji politycznej, finansowej i gospodarczej... hmm do polowy stycznia mamy spadek i zabijcie mnie dolar spadni do 2,6 a od polowy stycznia po zmianie szefostwa NBP zacznie rosnąc zatrzyma sie w kwietniu na granicy 3,4 a co do histori walut cóz rstawka powyżej 4 PLN to mażenie ścietej glowy...

Wasz analityk :)

a teraz przyznaj się - jesteś zakonspirowanym doradcą ekonomicznym samoobrony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa od poczatku przewidywalem taka cene ale niestety nikt nie chcial mi wierzyc pare miesiecy temu ze dolar moze spasc ponizej 3 pln ale jak widac mialem duzo racji chodz niezaleznie od tego co sie stalo w usa.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności