Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mój entuzjazm do dolara coraz bardziej słabnie.

Kiepskie dane przychodzą z USA i powolna tendencja rosnąca dolara jest wystawiana na próbę, nagłe spadki.

Ten tydzień miał byc decydujący podobno.

"Ruszyła maszyna. Euro zaczyna być wyprzedawane, a dolar idzie do góry. Od wczoraj wieczora do teraz 1 grosz. Tak powinno być całą wiosnę-lato do poziomu ~3.1 zł."

:):dirol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kurs wyniósł 2,78 :D no cóż wolna gospodarka :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile wynosi ważność dla takich czeków ? Niestety w banku nikt mi nie umiał tego powiedzieć

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wzrostu Dolara, zgadzam się ze dolar pomimo przyznania nam Euro i innych czynników skoczy w górę. Od przynajmniej trzech lat obserwuje podniesienie sie kursu dolara z zimy na lato i wydaję mi się, że tym razem będzie tak samo i dolar odbija się na przełomie czerwca i lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liczę na szczęście, że dolar mocno odbije w górę bo wstrzymałem sobie płatności od 2 miesięcy i czekam na lepsze dni

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liczę na szczęście, że dolar mocno odbije w górę bo wstrzymałem sobie płatności od 2 miesięcy i czekam na lepsze dni
hmm, a nie czasem pobić pewien rekord na największy czek :)

Już od kilku lat, przed wakacjami dolar idzie w górę, może i tym razem pójdzie.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności