Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

stwor, bierz czeki..... jak G. wpadnie na genialny pomysl Cie zbanowac to nie bedzie zabawnie, niby wszytko legalnie i w ogole, ale wiesz jak jest...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czek google ma chyba tylko ponoć 6 miesięcy ważności ? i gdzie można zrealizować czeki o sporych sumach bo słyszałem że jest z tym problem

a co jak będę trzymał na google i mnie zbanują to ich zaskarżę, co oni mogą mieć na swoją obronę? zaznaczam fakt że od początku odkąd korzystam z G A$ nie miałem żadnych problemów, 0 maili że coś nie gra czy coś kombinuję (2 lata)

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w katowicach nei maielm problemow z realizacja czekow.... wiec moze popytaj u siebie czy nei bylo by problemu

skarżyć każdy może, i życze powodzenia wrazie czego:)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o sytuacje od 2005 roku gdzie sie zaczęło to co mamy (będziemy mieć) teraz... z tym ze cały czas tak naprawdę wykres i tak zmierza w dół.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności