Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałem już wczoraj pisać, ale wolałem nie wykrakać. :shout:

Dolar odbił się od dna i zdecydowanie przebił dzisiaj poziom 2.81 zł i będzie silnie rosnąć w tym tygodniu, do wieczora może być nawet 2.84 zł.

Dobrze, że tak się dzieje, bo wypłaty tuż tuż. :)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie ;)

idealny moment na wyższy kurs dolara :) żeby tylko wytrzymał a najlepiej podrożał jeszcze kilka groszy przez najbliższe kilka dni... :)

do czego to doszło, cieszymy sie jak dolar po 2,80 zł jest.. oby za rok nie bylo tej samej sytuacji tylko z kursem np 2,50 zł...

szkoda ze programy partnerskie typu adsense zawitały do polski tak późno... jeszcze kilka lat temu dolar był po ponad 4 zł... a max nawet chyba 4,70 zl pamiętam kurs...

gdyby tak było teraz... :)

SEKRETY POZYCJONERÓW

pozycjonowanie2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice kursów walut robią różnicę na zarobkach AdSense od polskich reklamodawców tylko jeśli zmieni się kurs między momentem wpłaty do AdWords a wypłaty do AdSense. Bo moim zdaniem reklamodawcy tylko z powodu zmiany kursu nie będą płacić więcej za reklamy, przeliczając na PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że się jednak pomyliłem.

Dolar już nie odrobi strat, może na lipiec-sierpień uda mu się dobić do 2.94 zł, ale i w to zaczynam wątpić.

Zbyt szybko tanieje w porównaniu do wzrostów i już nie ma siły przebicia.

Radzę pozbywać się nadmiaru zielonych, gdy będzie stać >2.85-2.87 zł.

:)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze przed wakacjami dolar idzie w górę, ktoś tu już to napisał.

Nie ma co liczyć na żadne rewelacje, polska gospodarka idzie do przodu więc złoty umacnia się wobec dolara, a to zaczęło się przez kochany IraQ

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę pozbywać się nadmiaru zielonych, gdy będzie stać >2.85-2.87 zł.

:D

super no z takim podejsciem to dolar na pewno się osłabi jak wszyscy go zaczną wymieniać na złotówki. No a jakbyśmy tak zamiast gadać zorganizowali ogólnopolską akcję wymieniania złotówek na dolary to dolar by się w stosunku do złotówki umocnił :) marzenia :)

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj korzystając z HotSpota w Starym Browarze w Poznaniu uciełem drobną pogawędkę z panem, koło którego siedziałem. Okazało się, że zajmował się inwestowaniem na GPW i powiedział mi ciekawą rzecz. Gospodarka amerykańska jest coraz bardziej aktywna, większość akcji z USA przejawia tenedencje wzrostowe, a co za tym idzie, dolar drożeje. Pan mówił, że wszystko na to wskazuje, że na wakacje dolar będzie kosztował powyżej 2,90 PLN.

Skoro większość ludzi przejawia takie optymistyczne zachowania, to ja też się cieszę, że dolar będzie drożał w stosunku do PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności