Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

uuuuuu to bardzo zle ;/ Bo troche ksoztów sobie w firmie narobiłem aby je odliczyć a tu wpłaty z adsense w tym miesiącu brak :| Wiecie może czy te ksozty można przerzucić na nastepny miesiąc :>?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, aby odzyskać jakaś część dochodowego i VATu. Na ten miesiąc jak widzę koszty znacznie przewyższą przychody z uwagi na to że liczyłem na terminowa wypłatę kasy z adsense zrobiłem troche zakupów :) A jeżeli wypłata bedzie po 1 to bedzie wliczac się już na nowy okres rozliczeniowy czyli na lipiec.

Zreszta może ksiegowa coś wymysli ;P Wkońcu za coś jej płace :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

teraz nie spadnie, raczej podrożeje przez sytuację w polityce:

Ostatnie chwile stabilnej złotówki. Bo kiedy ruszy giełda, wartość naszej waluty może dramatycznie spaść. Kryzys w rządzie z pewnością wystraszy zachodnich inwestorów, a to sprawi, że dolar zdrożeje.

myślicie że warto wstrzymać płatności i czekać na lepsze czasy dolara ?

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile było w ciągu ostatnich 2 lat sytuacji, w której dolar miał rosnąć? Przynajmniej kilka i co? I dziś cena jest bliżej 2,50 niż 3,20.

Dla mnie sprawa jest prosta - trzymanie dolarów dla zysku 8gr/1$ (jak to miało miejsce w ostatnich tygodniach) się nie opłaca. Jedyna szansa to według mnie głęboka korekta na giełdzie oraz rozwiązanie rządu - wtedy istnieje możliwość że dolar trochę wzrośnie (a i tak nie przekroczy granicy 3zł).

Dla tych którzy mają górę dolarów na kontach dolarowych (są jeszcze tacy? :)) i nie chcą więcej tracić pozostają zagraniczne fundusze dolarowe, które w ciągu 2 lat mogą przynieść zysk większy niż strata spowodowana obniżką kursu (z 3,90 na 2,70 - czyli ok. 30% w ostatnich 3 latach) , ale 2 lata to w sumie kawał czasu.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności