Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tyle ich mam, że ciężko zliczyć. ;)

W obecnej sytuacji wystąpienia kryzysu na całym rynku USA, każdy pozytywny czynnik to ulga dla wszystkich.

Dobre dane z wczoraj zmniejszają ryzyko ponownego obniżenia stóp procentowych przez FED pod koniec października, co daje szansę na odbicie się dolara, ale jeśli jednak FED obniży stopy, to 2.4 zł za dolara staje się bardzo realne.

Na teraz sprzedawać warto już powyżej 2.72 zł.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem lepiej pogodzić się ze stratami i nie pogłębiać ich. EDDY mam nadzieję, że nie trzymasz w skarpecie kilkudziesięciu tysięcy $ :rolleyes:.

Znam "specjalistów", którzy weszli w dolara przy cenie 3,6/3,7 i nadal twierdzą, że się odbiją (kwoty rzędu 10-30k $) ;)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie rynku to jak telenowela - nie wiesz co się zdarzy w następnym odcinku. :(

Ropa staniała do 79 USD w NY, miedź tanieje, EUR/USD spada, coraz większa nerwówa się robi.

Dzisiaj o 20:00 będzie posiedzenie FED i się okaże, czy zacznie się większa wyprzedaż euro, czy nadal dolar będzie tracić.

Do kolejnego odcinka. :D

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie spokojne zachowanie rodzimej waluty wpływ ma brak publikacji danych makroekonomicznych z Polski, a także niezdecydowanie na parze EUR/USD. Jeszcze dwa dni temu wydawało się, że korekta ostatnich wzrostów euro przybierze na sile i w niedługim czasie kurs spadnie w okolice 1,39. Okazało się jednak, że inwestorzy nie dopuścili do spadku poniżej pierwszego wsparcia i przystąpili ponownie do wyprzedaży amerykańskiej waluty. Spowodowało to ponowne umocnienie złotego i w chwili obecnej wzrostowa korekta kursów stała się mniej prawdopodobna. Dalszemu umocnieniu złotego przeszkadzać będzie z kolei zbliżający się termin wyborów i coraz większa niepewność dotycząca ich zwycięzcy.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Waluty-Mal...ra-1651723.html

Dziwi mnie, że tylu osobom zależy na osłabieniu dolara. Wczoraj była dobra okazja do realizacji zysków, ale po wzroście USD o pare groszy zaczęła się wyprzedaż tej waluty i dzisiaj dolar spadł do ~2.63. :/

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDDY jakoś długo nic nie piszesz o dolarze - mam nadzieje że się nie załamałeś ;-)

Panowie myślę że to już ostatnie dni tematu dolar poniżej 3 zł, coś mi się wydaje że niedługo założymy temat dolar poniżej 2,5 zł :/ Patrząc na rynek bariera 2,60 została przełamana i jakoś dla mnie bariera 2,5 ma znaczenie psychologiczne podobnie jak kiedyś 3 zł ;) I jakoś nie wydaje mi się żeby w najbliższym czasie $ się odbił (powrócił na poziom ~3 zł)

Jak tak dalej będzie spadać to już "niedługo" będzie można spełnić swoje głęboko skrywane marzenie żeby się podetrzeć 100 $ ;-)

Nie masz gdzie stawiać zaplecza? - Darmowe serwery dla webmasterów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDDY jakoś długo nic nie piszesz o dolarze - mam nadzieje że się nie załamałeś ;-)

Bo EDDY juz wyplacil swoje zaskorniaki i sie byczy na Hawajach smiejac sie z nas :)

Ja mysle, ze za rok bedzie topic dolar ponizej 2 zl :)

Znam osobe zajmujaca sie forexem, na dodatek z USA, mowil mi, ze dolar poleci i w ciagu kilku najblizszych lat bedzie wart jakies 1,50 zl, dlaczego ?

- przez ostatnie 6 lat mial znaczne tendencje zwyzkowe, ten okres wlasnie sie konczy (nazwal to jakos profesjonalnie)

- w Usa jest kryzys gospodarczy, nie wynika on tylko z wojny, glownie wynika z tego, ze amerykanie maja tanie mieszkania, maja tanie samochody, wszystko co sie dalo kupic juz maja, teraz odkladaja kase bo nie maja co z nia robic, co nie sprzyja rozwojowi gospodarki.

- przez wojne tez zanizaja wartosc dolara zeby obnizyc deficyt budzetowy, jak sie skonczy wojna dolar powinien nieznacznie podskonczyc na jakis czas :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano gdy jechałem do pracy mówiono, że dolar może spaść w niedalekiej przyszłości do 2,10 zł.

Tylko to chciałem w tym poście napisać...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wypłacać na pln'y tylko zostawić w dolcach i tam kupować produkty, może to jakieś rozwiązanie.

Tracimy tylko wtedy gdy dolary zamienimy na złotówki, nie musimy tego robić ;)

Za chwilę połowa PiO będzie miała firmy w Nevadzie i wyciągała tylko dywidendy ;P

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności