Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mi kurs dolara zaczyna powoli wisieć i powiewać xD

Odkąd dostałem prezent od googla w postaci bana na domene moje zarobki nie są aż takie wielkie wiec i straty na kursie $ nie są takie duże :)

Zresztą Panowie i Panie, pieniądze to nie wszystko <lol>

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze, z kursu :)... I tak w 100% zarabiam na stronach pl, a domeny info są już prawie po 2,50 za sztukę. Pomyślcie co będzie jak $ spadnie do 1,50 ;)... 1 000 domen info to 1 500 pln ...:) + każdy na unikalnym IP rownież 1500 :) Czyli w pierwszym roku przy wydaniu 5000 złotych ma sie serwer dedykowany z 1000 IP i kazdy numerek podpiety do innej domeny :)... Tylko stawiac stronki :) ... 3 stronki dziennie ...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróce do tematu o wypłatach w $. Też na razie przesunąłem wypłatę i się zastanawiam, co dalej? Jak wypłacać, jak kupować, jak płacić i jak otrzymywać? Być może to oczywiste, ale przecież to żadna z tajemnic branżowych, więc może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami.

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież dolar spada już od miesięcy i jak teraz macie po przeliczeniu 1000 pln to w grudniu pewnie będzie z 938 :)... Nie opłaca się trzymać dolarów ;)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie co będzie jak $ spadnie do 1,50 smile.gif... 1 000 domen info to 1 500 pln ...
A co będziesz jadł te domeny? Pomyśl sobie, że kiedyś za 1$ miałeś chleb, a za chwilę to nawet za niego bułki nie kupisz, póki co większość z nas mieszka w Polsce i czy chce, czy nie musi wymieniać dolary na złotówki.

Ja dziś sfinalizowałem czek, w kantorach jak pytałem, po negocjacji proponowali 2.55, czyli +2pkt. A się zdziwiłem, że z ciekawości zapytałem w BPH jaki dziś kurs mają, i dostałem tam 2.565. Co nigdy mi się nie zdarzyło, by tam mieli taki dobry kurs, w porównaniu do kantorów.

I wg. mnie nie ma co trzymać, chyba, że ktoś liczy na 1.5zł. :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności