Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co będziesz jadł te domeny?

A Ty będziesz jadł pozycje w serpach?

Postawienie bloga (fantastico w tym przypadku pomocne), podpięcie domeny, dodanie do addera ile zajmie? Liczmy, że całe 15 minut. Poczekasz na pr2 i na allegro sprzedasz. Za zarobioną kasę kupić 20 chlebów... Działanie pomnożyć 1000 razy i na chleb jest...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy już o jedzeniu, bo głodny się robię...

Postawienie bloga (fantastico w tym przypadku pomocne), podpięcie domeny, dodanie do addera ile zajmie? Liczmy, że całe 15 minut. Poczekasz na pr2 i na allegro sprzedasz. Za zarobioną kasę kupić 20 chlebów... Działanie pomnożyć 1000 razy i na chleb jest...

15 * 1000 /60 /8 +10 =~ 30dni po 8h, i co na miesiąc wystarczy Ci tych 20chlebów? A co kolejny z kolejnymi miesiącami? ALe zbiegamy z tematu, bo równie dobrze można napisać, że można iść do kopalni i też pieniądze będą. A nie o to chodzi!

Mówimy tutaj o $ z ADS, i osobach które biorą je w przeliczeniu na PLNy.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar mówiłem o miesięcznych zyskach. Można iść do kopalni, ale chciałem zwrócić uwagę na inwestycje. Mniejszą sumę należy wyłożyć aby zarobić tyle samo co w momencie gdy dolar był po 3,2.

Tomahawk dokładnie, dlatego napisałem, że zarabiam tyl;ko na stronach pl i w ten sposób mogę się cieszyć w 100%. Choć jest to trochę denerwujące, że zarobiłem we wrześniu $$ i wtedy warte było o 0,15 pln więcej...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości zapytałem w BPH jaki dziś kurs mają, i dostałem tam 2.565. Co nigdy mi się nie zdarzyło, by tam mieli taki dobry kurs, w porównaniu do kantorów.

BPH pobiera prowizję 1.5% za wymianę waluty, min. 10 zł.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy realizacji czeku zapłaciłem jedną prowizję, za realizację.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopacy, spokojnie... :P

Dolar na pewno nie spadnie poniżej 2,00 zł. A tak na marginesie to wybory nowego prezydenta USA będą i $ coś podniesie się, tylko żeby znowu nie spadł. Czas pokaże co będzie dalej, a na pewno dużo osób nie zrezygnuje z GAS nawet gdy $ będzie równy 2 zł...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nawet 2.5392 zł i będzie niżej po publikacji danych z rynku nieruchomości.

31 października najpewniej będzie kolejna obniżka stóp procentowych, więc zacznie się wyprzedaż dolara. Możliwe będa korekty, ale nie sądzę, by były większe, niż do 2.6 zł.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6 lat to będzie dolar po 20 groszy... jakm może spadac miesiąc w miesiąc po 10 groszy? ... rok temu był po 3,20, a dziś już 70 groszy mniej...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności