Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

już kilka razy przewinął się tu temat kupowania w USA. Może ktoś (pomijam rezydentów USA:)) by opowiedział jak np kupić tam laptopa i przeprowadzić całą transakcję. Dolary mi się odkładają cały czas - może by co tam kupił...? A może by na jakie auto uzbierać...? Podobno na tym idzie odbić sobie kurs.

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USD 2.4620 -0.84%

teraz to już jest naprawde cienko... a pamiętam jak krzywiłem nosem jak spadło ok. 3.14

Ciekawe na jakim poziomie się dolar ustabilizuje. Minus to AS, ale serwery będzie się opłacało kupować :D

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDDY po jakim kursie sprzedasz swoje $ ?
Moje resztki zielonych wymieniłem za 2.55 zł, gdy USD stał za 2.57 zł.

W grudniu będzie korekta, jednak mniejsza niż sądziłem. Dolar zejdzie poniżej 1.43 euro, więc na złotówki wyjdzie gdzieś w okolice 2.55-2.58 zł i wtedy radzę sprzedawać.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porponuje popatrzec na wykres EUR/USD i forex trade :D moze wyjdzie wma fajna krzywa co do ceny ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tani dolar jest w tym roku najlepszym prezentem od Mikołaja. Wyjątkowo opłaca się kupować w USA - przez internet (można też wybrać się osobiście). Trzeba to jednak robić rozsądnie i poświęcić chwilę na internetowe zakupy za oceanem.

Tani dolar kusi. Świąteczne zakupy za oceanem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej spodziewam się dolara za 2.7 zł, niż za 2.2 zł.

Aktualnie z naszej giełdy "wyparowało" 100 mld złotych z obawy przed spadkami na nich i jak na nasze warunki to jest dużo. Niektórzy prognozują, że do końca 2008 roku cena uncji złota skoczy do prawie 900 dol., a rynek nieruchomości w USA ustabilizuje się za 2-3 lata, więc wtedy "zielony" złapie drugi oddech.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności