Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie zaatakują to ja ci mogę powiedzieć. (I to jest pewne jak to, że Rosja jest największa )

A dlaczego ?

To już wystarczy ruszyć logiką, poczytać porozmawiać z profesorami od historii i przenalizować kampanie na Irak która miała trwać:

Bum na Irak i Irak Pada, a wyszło Bum i Usa w Plecy.

Nie zmienia to jednak faktu, że teraz kwestia 20-22 miesiecy $ wróci do tej skali 3.20 chociaż to co się teraz dzieje nie tylko w Polsce ale i na świecie nie wróży nic dobrego, jedyne co zostaje że przy Przelewach będą liczyli wyższe kursy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wchodze wlasnie na onet, zmeczony i ztyrany i patrze

9ec967304ce4c9cf5be34f713ef29f31.gif

i odrazu geba mi sie zaczela smiac ;)

to teraz dolar do zlotówki za 5zl a do euro - bez zmian ?

*****

tak tylko zartuje :) ahhh.... :D

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP: nie rozumiesz (celowo uzyte w tej formie :D) zaczna rope kupowac, samoloty, rakiety , statki, czolgi, wozy opancerzone wg. mnie to najbardziej napedzi wszystko ... przemysl wojenny to maszyna do robienia kasy polecam ogladnac film Moora w dosc zabawny sposob obbnazyl to wszystko chodz z duza przekora.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczna rope kupowac, samoloty, rakiety , statki, czolgi, wozy opancerzone

Kto, Iran? :D

Wystarczy popatrzeć wstecz aby wiedzieć że dolar wiele przetrwa.

Taaa, szczegolnie niezle dal sobie rade w 1971. :)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP: nie rozumiesz (celowo uzyte w tej formie :D) zaczna rope kupowac, samoloty, rakiety , statki, czolgi, wozy opancerzone wg. mnie to najbardziej napedzi wszystko ... przemysl wojenny to maszyna do robienia kasy polecam ogladnac film Moora w dosc zabawny sposob obbnazyl to wszystko chodz z duza przekora.

Sporo ropy leci do nie arabskiego świata właśnie z Iranu... Radziłbym jeszcze tą tezę z atakiem na Iran przemyśleć... I wziąć pod uwagę atomówki fruwające na lewo i prawo.... Wiadomo... US ma ich na tyle, że z Iranu mogła by zostać po prostu dziura w piachu ale raczej nie odważą się użyć takiej mocy... Nie potrzeba nam na świecie konfliktu nuklearnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?!?! KTO Ci bierze tyle za przelew? jako, że TD zdecydowanie nie - to.. bank? ZMIEŃ bank, okradają Cię!

BPH :], ale nadal nie wiem gdzie mozna ustawic wstrzymanie platnosci. Moze sie ktos podzieli tym?!

W państwie rządzonym dobrze wstyd być biednym. W państwie rządzonym źle wstyd być bogatym.

*size

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności