Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

@plaszcz

Mam wrażenie jakbyś oglądał Zeitgeist :) W sumie co racja to racja.

lol, to samo mialem napisac ;)

Oglądałem :)

ale słyszalem tez z drugiej ręki, co prywatnie mówiła pewna pani pochodzenia żydowskiego, pracująca na najwyższym szczeblu jednego z wielkich banków... jeszcze przed atakiem na Irak, że jest plan doprowadzenia do wojny z Irakiem, zbudowanie tam swojej bazy, a następny jest Iran.

A slyszeliście, ze pamietnego 11 wrzesnia, wszyscy pracownicy wtc pochodzenia żydowskiego, dostali dzien wczesniej polecenie aby nie przychodzic nastepnego dnia do pracy ?

btw. nie mam zadnych uprzedzen rasowych.

A co do dolara, pary usd/pln to dzisiaj mamy korektę w trendzie spadkowym. Myślę żę ten trend jeszcze dlugo się utrzyma. Dziś metale biją nowe rekordy, inwestorzy pozbywaja sie slabnacych dolarów, inwestujac w metale, jak i inne towary.

Dobra strona o rynkach, giełdzie, kursach walutowych, forex - www.stooq.pl

polecam tez świetny blog specjalisty od rynkow https://kuczynski.blogbank.pl/ facet ciekawie pisze, dobrze sie go czyta.

Zawsze jest okazja na wysłanie komuś kartki

Konta Bankowe - porównaj i wybierz najlepsze

Konto Inteligo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A slyszeliście, ze pamietnego 11 wrzesnia, wszyscy pracownicy wtc pochodzenia żydowskiego, dostali dzien wczesniej polecenie aby nie przychodzic nastepnego dnia do pracy ?

"Perfidia polega na tym, że Żydzi wśród ofiar reprezentowani byli szczegolnie licznie."

Konwerter umożliwiający pobieranie mp3 z youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slyszeliście, ze pamietnego 11 wrzesnia, wszyscy pracownicy wtc pochodzenia żydowskiego, dostali dzien wczesniej polecenie aby nie przychodzic nastepnego dnia do pracy ?

"Perfidia polega na tym, że Żydzi wśród ofiar reprezentowani byli szczegolnie licznie."

bardzo możliwe, pytalem czy slyszeliscie, nie twierdze ze tak było.

...ale pamietam jak dwie wierze leciały w dół, to od razu na mysl mi przyszło, ze zapadaja się elegancko jak budynki które się celowo burzy (wysadza).

No i to ze był pozar na kilku pietrach to nie powod zeby wszystko zjechało na dół.

A ten trzeci mniejszy biurowiec, zapadł się bez powodu...

Zawsze jest okazja na wysłanie komuś kartki

Konta Bankowe - porównaj i wybierz najlepsze

Konto Inteligo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to ze był pozar na kilku pietrach to nie powod zeby wszystko zjechało na dół.

A można wiedzieć ile masz lat? Sądząc z Twoich wypowiedzi, chyba nie za dużo, lub czytasz za często Fakt.

Oczywiście samolot uderzający z prędkością 790 km/h ważący ponad 100 ton i mający na pokładzie jakieś kilkadziesiąt tysięcy litrów paliwa (nie wiem dokładnie ile miał w chwili uderzenia, ale Boeing 767 zabiera do 90 tysięcy litrów paliwa a wystartował z pełnymi zbiornikami) to tylko "pożar". Do tego budynek WTC opierał się tylko na wytrzymałości jednego wąskiego rdzenia w środku budynku i masz odpowiedź dlaczego wieże (o wierzach nic nie wiem) jak to określiłeś zjechały. Oczywiście wszystkich szczegółów nigdy pewnie nie poznamy (np. dlaczego jednak nie wytrzymały tych uderzeń), ale mam przedziwne wrażenie że coś ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Tu słyszałeś dwa słowa tam trzy, robisz miks i wypisujesz głupoty.

A słyszeliście, że użytkownik @plaszcz to półgłówek? Nie twierdzę, że tak jest - pytam tylko czy słyszeliście... :P

ps. nie obrażaj się - ja się tylko pytam :P

ps2. ale kosmiczny off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to ze był pozar na kilku pietrach to nie powod zeby wszystko zjechało na dół.

A można wiedzieć ile masz lat? Sądząc z Twoich wypowiedzi, chyba nie za dużo, lub czytasz za często Fakt.

Oczywiście samolot uderzający z prędkością 790 km/h ważący ponad 100 ton i mający na pokładzie jakieś kilkadziesiąt tysięcy litrów paliwa (nie wiem dokładnie ile miał w chwili uderzenia, ale Boeing 767 zabiera do 90 tysięcy litrów paliwa a wystartował z pełnymi zbiornikami) to tylko "pożar". Do tego budynek WTC opierał się tylko na wytrzymałości jednego wąskiego rdzenia w środku budynku i masz odpowiedź dlaczego wieże (o wierzach nic nie wiem) jak to określiłeś zjechały. Oczywiście wszystkich szczegółów nigdy pewnie nie poznamy (np. dlaczego jednak nie wytrzymały tych uderzeń), ale mam przedziwne wrażenie że coś ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Tu słyszałeś dwa słowa tam trzy, robisz miks i wypisujesz głupoty.

A słyszeliście, że użytkownik @plaszcz to półgłówek? Nie twierdzę, że tak jest - pytam tylko czy słyszeliście... ;)

ps. nie obrażaj się - ja się tylko pytam ;)

ps2. ale kosmiczny off topic

Czy zdajesz sobie sprawe jak jestes zarozumialy i pyszałkowaty w swojej wypowiedzi ?

Co Cie obchodzi ile mam lat, dyskutujemy na inny temat, i czy pisze z bledami czy bez.

czepiam sie Ciebie ? ...to i mnie sie nie czepiaj i w tym co piszesz do mnie nie traktuj mnie z gory !

Ja nie wypowiadam sie na temat Twojej osoby, nie opiniuje Cie, ze jestes taki czy owaki ?

Dlatego że Cie nie znam i nic o Tobie nie wiem.

rozumiesz ?

Zawsze jest okazja na wysłanie komuś kartki

Konta Bankowe - porównaj i wybierz najlepsze

Konto Inteligo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na priv jeśli masz jakiś problem nie ma sensu publicznie tego roztrząsać. Jedyne co Ci napisze jeszcze w tym temacie to:

Po pierwsze jest to temat o wartości dolara.

Po drugie w swoich wypowiedziach podajesz informacje delikatnie mówiąc obrażające innych ludzi, więc proszę Cię bardzo nie oburzaj się bo inni mogliby na Ciebie oburzyć się jeszcze bardziej. I chcesz żeby się Ciebie nie czepiać? - Nie czepiaj się innych.

Można żydów lubić lub nie, ale jestem ciekaw czy rodzinom tych kilkudziesięciu osób pochodzenia żydowskiego którzy zginęli 11 września powiedziałbyś, że ich krewni byli ostrzeżeni o ataku? Zastanów się nad tym.

Jeśli masz jeszcze jakiś problem zapraszam na priv - tu nie będę już się więcej na ten temat wypowiadał bo i tak ostatnie kilka postów nadaje się tylko do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo i tak koniec świata, więc nie ma się co przejmować kursem $ ;)

szykuje się kryzys gospodarczy, do tego dojdzie kilka czynników, o których wiem, ale nie powiem;)

Gdyby przewidywania ekspertów i zalecenia specjalistów były zawsze trafne, wszyscy jeździlibyśmy Ferrari

Rowniez wiem na ten temat co nie co. Swoja droga ciekawe czemu te dane sa tak bardzo ukrywane.

2012 right? ;)

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na priv jeśli masz jakiś problem nie ma sensu publicznie tego roztrząsać. Jedyne co Ci napisze jeszcze w tym temacie to:

Po pierwsze jest to temat o wartości dolara.

Po drugie w swoich wypowiedziach podajesz informacje delikatnie mówiąc obrażające innych ludzi, więc proszę Cię bardzo nie oburzaj się bo inni mogliby na Ciebie oburzyć się jeszcze bardziej. I chcesz żeby się Ciebie nie czepiać? - Nie czepiaj się innych.

Można żydów lubić lub nie, ale jestem ciekaw czy rodzinom tych kilkudziesięciu osób pochodzenia żydowskiego którzy zginęli 11 września powiedziałbyś, że ich krewni byli ostrzeżeni o ataku? Zastanów się nad tym.

Jeśli masz jeszcze jakiś problem zapraszam na priv - tu nie będę już się więcej na ten temat wypowiadał bo i tak ostatnie kilka postów nadaje się tylko do kosza.

czemu sam mi tego nie napisales na priv ? tylko mi tu zaczynasz na forum mamrotać ze swoimi wywodami...

piszesz ze tu nie bedziesz pisal a napisałeś... to cos nie tak z Tobą jest.

Weś lepiej wstan od komputera i odpocznij, bo ześ się zapętlił.

Zawsze jest okazja na wysłanie komuś kartki

Konta Bankowe - porównaj i wybierz najlepsze

Konto Inteligo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam film: https://thesecret.hend.pl/the_secret,pieniadze-jako-dlug.html

trwa ponad 40 minut, ale na prawdę warto obejrzeć.

Obejrzalem, przerazające.

Mam wrazenie ze ta banka kredytowa jest napompowana do krańców wytrzymałości.

Ale nie nadarmo została nadmuchana, chodzi o to zeby ludzie w nie byli w stanie ich splacic, wtedy banki przejmą hipoteki, czyli to co ma prawdziwą wartosc.

Bank centralny FED zaciska pętelkę, podwyższa stopy procentowe, żeby utrudnic spłatę i wycofuje pieniadze z rynku, wszystko leci w dół, korporacje upadają a banki je przejmują za bezcen. Mozna powiedzeć ze to takie żniwa, bo pozniej poluzowuje sie polityke monetarną i zaczyna sie koniunktora, inwestowanie, ludzie pracuja bogacą się, powstają nowe firmy, wchodza na gieldę a pozniej FED robi to samo, żniwa ;)

I ja mam wrazenie, że dla FED'u żniwa się właśnie zaczynają.

A slyszał ktoś o walucie Amero ? Ma wejść gdy dolar będzie nic nie warty. Choć już jest nic nie warty ale jeszcze nie w świadomości amerykanów.

Zawsze jest okazja na wysłanie komuś kartki

Konta Bankowe - porównaj i wybierz najlepsze

Konto Inteligo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slyszał ktoś o walucie Amero ?

Nieeee. skad się o tym dowiedziałeś! To miało być ściśle tajne!!! ;)

ściśle tajne teorie spiskowe :soczek:

pozyjemy, zobaczymy... ale warto wiedzieć i obserwowac co się dzieje i co kombinuja tam na gorze.

Zawsze jest okazja na wysłanie komuś kartki

Konta Bankowe - porównaj i wybierz najlepsze

Konto Inteligo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oby tak dalej ... złotówka sie deprecjonuje, zwiekszyło się zainteresowanie amerykańską walutą - zwiększony popyta na nią.

Jedni mówią, że złotówka od dawana była sztucznie utrzymywana przez spekulantów, pytanie jednak czy aby na pewno.

Kurs Zł - $ = 2.6 koniec tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności