Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dobrze że dolar droższy w stosunku do złotówki bo za nie długo wypłata z ads.

Heh... ale niefart, zacząłem na AS zarabiać dopiero jak cena dolara zaczeła szybować w dół.

OK to pusty, niepotrzebny żal, ale jak nie tu to gdzie indziej :)?

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni wypłata, bardzo jestem ciekawy jak zachowa się kurs dolara w stosunku do tych gwałtownych spadków na giełdach. Może dolar troszkę podskoczy ?

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w jakimś wątku pisał, że kurs jest z 1dnia miesiąca, więc lipa...

... i teraz się zastanawiam, sprzedać zielone, czy czekać, aż pójdzie jeszcze wyżej :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to po dolarku ... teraz to on pikuje w dół ... gielda w góre ale dobre pytanie EDDY na jak długo? Jak ameryka zacznie wstawac na nogi to ok, ale jak to tylko proba odlozenia tego co ma sie stac - RECESJA to chwilowe.

Jeszcze RPP niech zrobi podwyzke u nas to dolar 2.3 bedzie stał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie i 2.20 tak jak mowilem juz wczesniej wszystko kwestia czasu i wyborow w USA i ewentualnie gielda, a jak jeszcze dolorza do tych 75 punktow bazowych 29-30 stycznia drugie tyle albo wiecej w celu ratowania gieldy to po chwilowej ciszy na gieldzie znow bedzie krach i dolar spadnie na pysk ;P.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności