Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

...

nadal nie wiem gdzie mozna ustawic wstrzymanie platnosci. Moze sie ktos podzieli tym?!

Moze usunac informacje o koncie ?? Wtedy przelewu nie da sie zrobic ;)

Moje konto >> Wstrzymanie płatności >> edytuj >> Wstrzymać płatność >> zapisz zmiany

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

opinie wszystkich speców od finansów i walut sprowadzają się do jednego: spada, spada i BĘDZIE spadał. Mówi się o conajmniej 2,50 zł/$ (;)). Tak więc pozostaje się nam mentalnie przyzwyczając do takiego stanu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) spada, spada i BĘDZIE spadał. Mówi się o conajmniej 2,50 zł/$ (;)). Tak więc pozostaje się nam mentalnie przyzwyczając do takiego stanu ;)

trzeba więc popracować nad zwiększeniem ruchu na stronach, aby wyjść tak samo jakby $ był po 3.2, z drugiej strony ... domeny będą tańsze, dedyk (jeśli z USA), elektronika itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przyszeld czek, wchodze na strone BPH i kurs jak wyzej piszecie 2,93? Co robicie (Ci co mają jeszcze w czekach:) )? Oddajecie dzisiaj czy czekacie na lepsze czasu dla dolara? Ja myśle ze nie ma czasu czekac tym bardziej ze mowi sie wszedzie ze bedzie tylko gorzej.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie całe oszczędności mam w USD. Teraz nie wymieniam. Poczekam na jakiś chwilowy skok i kupuję euro.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie trzymalem dolcow dzisiaj wymienialem dolce z dzisiejszego czeku za 2,95 zl wiec tragedia ale trzymac sie nie oplaca bo tak jaki pisal normanos dolce wedlug specjalizsow spadac beda a ja myslelem ze po tym jak leper w rzadzie dolar bedzie po 4 zeta a tu lipa bo w stanach tez nie ciekawie

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry w.g jakiego kursu ?

Ostatnio gdy robili przelew kurs byl 3.11zł , w tym samym czasie w BPH dawali cale ~2.95zł wiec roznica jest.

a jeśli dobry kurs wynikał z tego, że google przewalutowuje Twoje zarobki w momencie końca miesiąca lub niewiele po (np. po 15tym, czyli po terminie gdy można wstrzymać wypłatę), podczas gdy BPH zrobilo to (opoznienia z czekiem itp.) prawie miesiąc później? Jeśli mam rację, to teraz kurs będzie podobny do tego z BPH, ale może (miejmy nadzieję) się mylę. Na pewno google nie dokłada do tego i nie "naprawia" sztucznie kursów, tak samo bank...

Replays.PL Warcraft III - dla wszystkich fanów Warcrafta ;-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos: szpece szpecami !!! ale z tego co czytalem ogolnie to spadek ceny dolar jest spowodowany nie tyle jegoo slaboscia co umacnianiem sie zlotowki na rynku walut. Dlaczgo? a no dlatego, ze pewne proroblemy natury ekonomicznej powoduja, ze inwestorzy wysofuja z USa swoje pieniadze i przenosza je na rynek wschodnio-europejski w wyniku czego nasza ojczysta waluta zyskuje do dolara. Dobra jeszcze jedno nie byl bym taki optymista / pesymista - zalezy od punktu siedzenia - czy dolar tak spadnie i nie snul bym tak dalekosieznych prognoz co do jego ceny bo jak pisalem we wczesniejszym poscie jesli bedzie interwencja w Iranie lub ppodobne wydarzenie to wszystko moze sie zmienic. Rynek jest jak hustawka zalezy kto i kiedy rozhusta ja w ktora strone.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności