Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zauważycie jeszcze to, że to nie jest wina samego dolara i USA. Złotówka również idzie w górę i to się przekłada na wszystkie kursy. Dolar sam nie spada, leci zarówno Euro, Funt i inne.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się wcisne z jednym postem...

https://waluty.onet.pl/1740514,wiadomosci.html

"Iran, drugi największy producent Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową (OPEC), całkowicie zawiesił rozliczanie za ropę w dolarach amerykańskich".

Krótko. Panowie, będzie nowa wojna.

Nie wiem co tym razem będzie pretekstem, program atomowy, krzewienie demokracji czy zbyt długie brody ajatollahów, ale lotniskowiec już płynie.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kupno to po prostu wystarczy iść do kantoru i kupić dolary? Nie trzeba nic wypełniać żadnych kwitów? A sprzedaż wygląda tak samo? Nigdy nie kupowałem/sprzedawałem dolarów dlatego pytam.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem kupić mniejszą kwotę. Z tego co wiem to paliwo / gaz pójdzie w górę więc dolar też zapewne nie będzie stał w miejscu. Mam nadzieję, że jeszcze spadnie przed kupnem. Jeszcze mam małe pytanie. Jeżeli dolar kosztuje 2,20 zł to za ile będę mógł go w kantorze sprzedać? Tzn za ile skupią? Nie interesowałem się tym nigdy.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności