Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dolary? Ja dziękuje. No ale fakt, nic nie spada, ani nie rośnie w linii prostej.

Zainteresowałbym się raczej złotem. W świetle ropy bijącej ostatnio rekordy, złoto na poziomie 860$/ za uncje wydaje się niedowartościowane. Imo dobry moment na wejście właśnie w złoto (tzw. papierkowe bo fizyczne trudniej spieniężyć.) :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam małe pytanie. Jeżeli dolar kosztuje 2,20 zł to za ile będę mógł go w kantorze sprzedać? Tzn za ile skupią? Nie interesowałem się tym nigdy.

Mi się udało miesiąc temu wynegocjować cenę kupna 5 groszy niższą niż cena sprzedaży.

Złoto papierkowe nie można czasem spieniężyć tylko w dolarach przeliczanych na polską walutę? Nie żebym krakał ale jak złoto spadnie to stracisz podwójnie.

Jeszcze co do cen $: https://www.polskieradio.com/news_det.aspx?...1621&kat=22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem RCGLDAOPEN, czyli certyfikaty odpowiadające cenie 1/10 uncji złota. Można je kupić na GPW, czyli całkiem łatwo, np. przez mBank. :)

a jak to kupić w mBanku?mam emaklera i SFI, wchodze w kupno papierów i znalazłem to RCGLDAOPEN i co dalej?

jakie stawki mam wpisać?

1 sztuka to 1/10 uncji złota?

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to kupić w mBanku?mam emaklera i SFI, wchodze w kupno papierów i znalazłem to RCGLDAOPEN i co dalej?

jakie stawki mam wpisać?

1 sztuka to 1/10 uncji złota?

Tak, ale co dokładnie tam trzeba wpisać, żeby oferta została przyjęta, to sam nie pamiętam, bo robiłem to słownie dwa razy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem RCGLDAOPEN, czyli certyfikaty odpowiadające cenie 1/10 uncji złota. Można je kupić na GPW, czyli całkiem łatwo, np. przez mBank. :)

a jak to kupić w mBanku?mam emaklera i SFI, wchodze w kupno papierów i znalazłem to RCGLDAOPEN i co dalej?

jakie stawki mam wpisać?

1 sztuka to 1/10 uncji złota?

Wchodzi w notowania i patrzysz TERAZ sa oferty wystawiana jest po: K193,41 193,84S i juz.

Wiec wpisujesz ilosc sztuk i cene 193,84 i gotowe. cena zmienia sie nawet co 30 sekund wiec musisz spojrzyc na notowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Kupujecie dolce?

Hardkorowcy...

Są teraz takie czasy że to jest loteria... szczególnie jeśli chodzi o nasz kraj...

Niedość że unia te sprawy... to jeszcze eura nie eura... gospodarka się rozwija...

Myślę że na dolcu się nie zarobi w najbliższych latach a będzie można stracić...

Są lepsze waluty do zainwestowania... Tak, mówię o tych egzotycznych... hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności