Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie, czy ktoś wie jaką będzie miał tendencje dolar w najbliższym czasie? Bo szykuje się di sprzedania pewnej sumki dolarów i widzę, że nadszedł dobry okres. Tylko teraz jest pytanie, czy wyczekać jeszcze trochę czy może już osiągnął pewne maximum i zaraz zacznie spadać...

Ma ktoś jakieś wiarygodne informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko chwilowy wzrost jak mowie, ze spadnie to spadnie ;)

Nie kracz, w TV mówili że można liczyć na dłuższy wzrost kursu

W tv mówią różne rzeczy. Nie zawsze prawdę, chyba że stwierdzają fakty, ale to też nie zawsze.

Kiedy było największe naganianie na kredyty walutowe? Tuż przed tym jak złoty niedawno zaczął tracić. Tak samo z funduszami przed rokiem, Gdy ropa rosła to miała być w wakacje po 200$/b etc.

Dużo lepiej mieć własne poglądy. :)

btw. to co ostatnio obserwowaliśmy to prawdopodobnie walutowa interwencja mająca na celu wzmocnienie dolara i osłabienie euro, bo spadek tego pierwszego był za szybki za przewidywalny.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kracze :)

Przez najblizsze 2-3 lata z dolcami to bedzie karuzela - ostro w gore, ostro w dol.

Spekulanci sa w zywiole, wiec czego tu sie spodziewac - wychodzi z ropa to i wyjdzie z dolcem.

Tak jak napisalem poprzednio dolar to juz przeszlosc - nadejdzie amero...

Jezeli ktos inwestuje w zloto i srebro to ja bym nie przetrzymywal zbyt dlugo

- totalna zalamka cen niebawem, co mnie troche martwi jako, ze interesuja mnie numizmaty srebro - zloto.

Ropie wroze 60-70 $ za barylke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kracze :)

Przez najblizsze 2-3 lata z dolcami to bedzie karuzela - ostro w gore, ostro w dol.

Spekulanci sa w zywiole, wiec czego tu sie spodziewac - wychodzi z ropa to i wyjdzie z dolcem.

Tak jak napisalem poprzednio dolar to juz przeszlosc - nadejdzie amero...

Jezeli ktos inwestuje w zloto i srebro to ja bym nie przetrzymywal zbyt dlugo

- totalna zalamka cen niebawem, co mnie troche martwi jako, ze interesuja mnie numizmaty srebro - zloto.

Ropie wroze 60-70 $ za barylke.

Co do amero to się zgadzam, ale jeśli chodzi o ceny ropy to wróżę 300$ za baryłkę i to nie ze względu na faktyczną wartość baryłki ropy ale na spadek wartości dolara na rynku światowym. Szczerze mówiąc to wolałbym żeby opec przeszedł na euro.

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności