Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Z czego tu się cieszyć.

Wiadomo, że jedni zawsze mają gorzej czyt. (robiący zakupy np. w USA). Jednak większość z nas się cieszy, że dostanie te kilkaset PLN więcej przy następnej wypłacie ;)

a czy nie zaobserwowaliscie przypadkiem spadku CPC po tym jak dolar rosnie ? U mnie spadł z 0.05 do 0.03. Kasa w złotówkach taka sama.

Nie ja nic nie zauważyłem. A tak btw. co do CPC ma kurs dolara .

Na początek polecam TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja nic nie zauważyłem. A tak btw. co do CPC ma kurs dolara .

Jeśli masz reklamy firm z USA, to nic. Przynajmniej nie bezpośrednio.

Jeśli masz polskie reklamy, to ma całkiem sporo. W końcu reklamodawcy w AdWords licytują stawki w PLN a nie USD. W takim wypadku, w dłuższej niż powiedzmy miesiąc-dwa perspektywie czasowej, zmiana kursu USD nic nie zmienia na zarobki w PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, więc nie wiem co tak lamentujecie z tymi kursami, może być nawet 1$ = 20zł, a i tak zarobicie tyle samo, chyba że prowadzicie strony anglojęzyczne. Temat jak bumerang, było to już pisane kilka razy, nawet w tym topicu...

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chyba pół roku wstrzymałem płatności bo kasy za bardzo nie potrzebowałem a ten kurs fatalny był... Teraz uzbierała się ładna sumka i kurs też znacznie lepszy :D Może jeszczcze troche poczekam, tylko żebym się czasem nie doczekał się blokady konta bo wtedy kicha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, więc nie wiem co tak lamentujecie z tymi kursami, może być nawet 1$ = 20zł, a i tak zarobicie tyle samo, chyba że prowadzicie strony anglojęzyczne. Temat jak bumerang, było to już pisane kilka razy, nawet w tym topicu...

Bzdura, w praktyce kurs dolara dużo daje, widzę to na swoim przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności