Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

dla Ciebie nie ma sensu, bo zakładasz, że polski użytkownik Adsense ma większość swoich dochodów ze anglojęzycznych stron, a to jest mało prawdopodobne,

Bzdura.... Niczego takiego nie zakładałem.

Zakładałem że polski użytkownik adsense ma dochody ze stron z treścią w różnych językach czyli także w angielskim....

Zatem skoro ktoś lamentuje to chyba jasne jest że ma stronę np. w języku angielskim.

A poza tym chyba mi nie powiesz że zdanie w stylu "Niewiem poco ty to jesz.... no chyba że jesteś głodny" ma sens....

Tomahawk, czyli uważasz że google dokłada z własnej kieszeni różnice w kursie?.

A z jakiej racji? Google otrzymuje kase w dolarach i płaci w dolarach....

W sytuacji którą opisałem stratni są reklamodawcy. Czyli jeżeli kurs rośnie tracą reklamodawcy a jeżeli maleję to tracą użytkownicy adsense a zyskują znowu adwords'owcy....

Google nie ponosi żadnych strat i nie musi dokładać z niczyjej kieszeni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cóz tu dużo gadać,

właśnie na naszych oczach spełnia się "sen", który marzył się nam Adsensowcom przez wszystkie miesiące, gdy dolar spadał i spadał... I nic ani nikt nie wskazywał, aby ten trend mógl się odwrócić (przecież mamy wzrost gosp, UE, itp).

Mi śniły się takie właśnie "nierealne" scenariusze każdej zarwanej nocy, gdy człowiek siedział, rozwijał te strony, robił ten wzrost w $$$, a w złotówkach wychodziło cały czas gorzej.

Mi tam pasuje taki "kryzys": dochody mam zdywersyfikowane (pln i usd), kredytu w chf nie mam:)

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak nic, w porównaniu z tym co było, fajnie to prezentuje się na wykresie 5letnim:

dolar-2003-2008.jpg

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wszystko pójdzie "w górę". Sprzęt komputerowy na pewno.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena monitorów pewnej marki w poniedziałek wynosiła 390 zł, dziś 410 zł (cena zakupu SRP)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że dostaniecie więcej PLN, jak więcej będziecie musieli zostawić w sklepie albo stacji benzynowej.

Płacisz bo musisz, podwyżki to zawsze kwestia nieunikniona do której każdy z nas się już przyzwyczaił.

Adsensowiczom droższy dolar działa lepiej na psychikę (jakoś się lepiej czujemy :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i część rzeczy pójdzie ale komputery to akurat wątpię najwyżej nie będą tak tanieć szybko.
Procesor Intel Q9550 po kursie dolara 2,1 zł kosztował 800 zł - dzisiaj 1180 zł przy kursie 2,9 zł.

Dysk twardy Hitachi 500 GB SATA 2 zdrożał ze 180 zł do 265 zł. Płyta główna Gigabyte GA-X48-DS4 z 550 zł do 670 zł.

A to dopiero początek. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności