Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No mamy prawie 3 zł. Nadal nie wierzę w to co widzę. Jednak bardziej martwi mnie ten kurs niż cieszy, cos strasznego dzieje się z polską i światową giełdą. Dziś już WIG20 prawie 6% na minusie. Oj będzie spowolnienie polskiej gospodarki będzie ^_^

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim tempie wzrostu waluty będziemy chociaż wiedzieć dokładnie z kursem z jakiego dnia google przelicza wypłąte z adsense ;]

jak będzie 2,50 to znaczy że z początku miesiąca jak niektórzy sądzą, ja jestem zdania że 2 dni przed wypłatą jets kurs brany do wymiany.

może bedzie ze 3,50 za dolca wypłata ^_^

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoka będzie wypłata w tym miesiącu, oj wysoka. Szczególnie jak ktoś sobie wypłaty wstrzymywał i teraz wypłaca ^_^ Obawiam się jednak, że kolejne miesiące już nie będą takie "tłuste" koszty na reklamę w necie na pewno będą obcinane teraz...

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy po jakim kursie będzie wypłata. Wiele osób twierdzi że google bierze kurs z początku m-ca. Jeżeli rzeczywiście tak będzie to wypłata po kursie tylko ~2,40

Kurs wypłaty napewno nie jest brany z początku miesiąca, lecz z okolic dnia wypłaty.

Przykładowo w lipcu wypłata była po kursie ~2.05, taki kurs właśnie był w dniu wypłaty, a na początku lipca kurs był ~2.12. Stąd wniosek, że wypłaty przeliczane są w miarę po aktualnych kursach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor Intel Q9550 po kursie dolara 2,1 zł kosztował 800 zł - dzisiaj 1180 zł przy kursie 2,9 zł.

Dysk twardy Hitachi 500 GB SATA 2 zdrożał ze 180 zł do 265 zł. Płyta główna Gigabyte GA-X48-DS4 z 550 zł do 670 zł.

A to dopiero początek. :-(

Dzisiaj po kursie 3,0 zł ceny poszły znacząco do góry: procesor do 1400 zł, a płyta do 730 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności