Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

chwilowe ;-]

Czytałem wczoraj opinie analityka PKO... Ostatnio panuje tendencja, że waluty rynków rozwijających się mocno się osłabiają (w tym i złotówka). Ponoć forint już dostał po głowie... Wczoraj kurs USD / PLN podskoczył do 312 zł za 100$... potem trochę poleciał do 308 zł. Czyli troche lepiej jest niż było tydzień temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
podejrzewam ze oslabienie zlotowki jest tylko chwilowe. W poniedzialek udaje sie do kantoru. Trzeba kupic laptopa

Parę dni temu w kantorze zaoferowano mi 3.00 a w BPH przy skupie 2.95, a zielonych ciągle mało, więc jak ktoś proponował trzeba będzie zasadzić... bo przed wakacjami ma być rozkwit, więc mój laptop musi jeszcze poleżeć na półce w sklepie parę miesięcy :| No, chyba, że jakiś import z USA :cray:

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze oslabienie zlotowki jest tylko chwilowe. W poniedzialek udaje sie do kantoru. Trzeba kupic laptopa

Parę dni temu w kantorze zaoferowano mi 3.00...

idzie się do kantoru i się pyta:

Po ile skupi mi Pan XXX $ ?

na to Pan z kantoru z reguły daje kurs lepszy o kilka gorszy niż ma wyświetlone na tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak mowi zaq. Zazwyczaj nie problem utargowac 3-4gr na dolarze wiecej niz na tablicy.

Odnosnie kursu, nie wiem czy jets sens sluchania sie analitykow, jeszcze tydzine temu czytalem artykul o tym ze zloty bedzie si eumacnial do dolara,a dzisiaj w tym artykule juz to takie pewne nie jest:

https://waluty.onet.pl/1325639,wiadomosci.html

I badz tu madry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak mowi zaq. Zazwyczaj nie problem utargowac 3-4gr na dolarze wiecej niz na tablicy.

A ja z doświadczenia wiem, że nie trzeba nic targować. Sami dają lepszy kurs bez żadnego targowania o te pare groszy, zależnie od wymienianej sumy. Mają tablice przeliczeniowe i korzystają z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie problem utargowac 3-4gr na dolarze wiecej niz na tablicy.

No to bardzo duży problem, jak uda Ci się utargować grosza to sukces.

pewnie to zależy od regionu Polski, jak Poznań lub Kraków to grosz utargować to sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie problem utargowac 3-4gr na dolarze wiecej niz na tablicy.

No to bardzo duży problem, jak uda Ci się utargować grosza to sukces.

pewnie to zależy od regionu Polski, jak Poznań lub Kraków to grosz utargować to sukces :)

W Krakowie też da się targować - byle nie na Rynku i w centrum. Jak w wakacje wymieniałem 3k zł na korony słowackie to gość sam mi zaproponował kurs lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się oddaliło, tego nie wiem - dziś znowu jest 3,06.

$1 za 2,50 zł jest bardziej prawdopodobne niż $1 za 3,50.

Też kiedyś nie mieściło mi się w głowie, że dolar spadnie z 3,90 na 2,95 - a jednak spadł :(

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności