Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Teraz już na poważnie idzie korekta. Ten tydzień może jeszcze być w miarę spokojny, ale od początku lutego USD mocno w dół.

Towarzyszu Eddy - proszę nie siać fermentu :P. Na poważnie, to ciągle nic nie wiadomo. Dolar powinien lecieć na pysk od pół roku, a nadal się umacnia i nie zgadniesz co będzie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełdy idą do góry, zyski z walut trzeba zrealizować, Obama przedstawi swój plan ratowania gospodarki, senat USA przegłosuje wydanie 800 mld USD na ratowanie gospodarki i się zacznie.

Najgorsi pesymiście mówią nawet o 2,5 zl, ale raczej stawiam na przedział 2,9 - 3 zł w lutym.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli spokojnie to poleci na tyle ile był czyli w okolice 2-2,3 PLN

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli spokojnie to poleci na tyle ile był czyli w okolice 2-2,3 PLN

Dobra dobra - ale dlaczego nikt nie mówi o kondycji złotówki. Bo to, że dolar będzie się osłabiał, to jeszcze nic nie znaczy. Może się osłabiać do Euro albo Jena ale do złotówki nadal pozostanie bez zmian.

Oczywiście to żadna przepowiednia tylko możliwy scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddy, trzy dni temu pisałeś:

Jeśli nie będzie tej korekty (a jak przyjdzie, to 50 gr w dół w jeden dzień), to szykujcie się już na dolara po 4 zł - tak jak pisałem.

Dzisiaj:

Teraz już na poważnie idzie korekta. Ten tydzień może jeszcze być w miarę spokojny, ale od początku lutego USD mocno w dół.

Najgorsi pesymiście mówią nawet o 2,5 zl, ale raczej stawiam na przedział 2,9 - 3 zł w lutym.

W sumie tak jak pisałeś, bo wymieniłeś wszystkie możliwości.

Ale zapewne nic dziwnego w tym nie widzisz, Tobie wszystko się zgadza.

OK, stawiasz na 3zł w lutym, niech już tak zostanie, pod koniec lutego napisz co będzie w marcu, a nie codziennie jakieś nowe: if... else... - tak jak mówiłem.

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, za często piszę. Możliwości są w zasadzie dwie.

Obecnie testują znowu poziom 3,3 zł - jeśli dolar nie spadnie do jutra kilka groszy, to raczej pójdzie do góry w okolice 3,5 zł.

Jeśli pójdzie w dół, to znaczy, że już teraz zaczął się większy zjazd dolara.

4 zł za USD tak czy inaczej będzie, pisałem że w ciągu kilkunastu tygodni, czyli +/- 3 miesięcy.

Tylko pozostaje pytanie, czy w lutym USD spadnie na 2,5 zł czy tylko na 3 zł albo jakimś dziwnym trafem nie spadnie nawet poniżej 3,1 (silny opór).

:-)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełdy idą do góry, zyski z walut trzeba zrealizować, Obama przedstawi swój plan ratowania gospodarki, senat USA przegłosuje wydanie 800 mld USD na ratowanie gospodarki i się zacznie.

Najgorsi pesymiście mówią nawet o 2,5 zl, ale raczej stawiam na przedział 2,9 - 3 zł w lutym.

Teoretycznie. W praktyce jak wtłoczyli 700 mld z planu Paulsona to dolar się wzmocnił (wobec złotego). Tak naprawdę nikt nie wie co się stanie z walutami - wszystko wskazuje na to, że to kolejna bańka, która kiedyś pęknie i wszystko wróci do normy, ale jest sporo głosów mówiących, że tak już zostanie i wahania będą w okolicach 3pln.

Czas pokaże, nie ma co spekulować :)

Sposoby oszczędzania, inwestowania w lokaty i obliczanie podatku belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant pierwszy się sprawdził, dolar poszedł w dół do poziomu 3,23 zł.

Czyli zaczęła się większa korekta. Dobrze, że wytrzymałem i nie kupiłem po 3,3 zł. :)

To czy zaczęła się większa korekta to się dopiero okaże, więc żaden wariant się jeszcze nie sprawdził.

PS. Większa korekta czyli zjazd na ile ?

Na spekulacji można dobrze zarobić.

Na ruletce i wyścigach konnych też można dobrze zarobić - uwierz mi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant pierwszy się sprawdził, dolar poszedł w dół do poziomu 3,23 zł.

Czyli zaczęła się większa korekta. Dobrze, że wytrzymałem i nie kupiłem po 3,3 zł. :P

Na spekulacji można dobrze zarobić.

Ja mówię, że będzie tak:

Dolar poleci w dół...

a jak nie poleci to wzrośnie...

w ostateczności pozostanie na w miarę niezmienionym poziomie...

Myślicie, że moja prognoza będzie trafna?

Za miesiąc się przekonacie, że miałem rację!

ps. Szkoda że nie kupiłeś po 3,23 bo aktualnie kosztuje 3.358 więc nawet jakbyś nie wytrzymał i kupił po 3,3 to wielkiej straty by nie było w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kantorach mają drogie waluty, bo sami nakupili po dużo wyższych kursach. Nawet, jak na chwilę USD zszedł na 3,23 zł, to nawet warszawskie kantory nie sprzedawały niżej, jak 3,3 zł.

Ciągle obstawiam, że będzie większy zjazd dolara, na pewno w okolice 3,15, a jak dobrze pójdzie, to i niżej. Później oczywiście powrót na 3,6 albo więcej.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności