Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Graft, sądzisz, że kurs walut ktoś Ci poda z dokładnością do daty i godziny? Przewidywać można z dokładnością do 1 tygodnia i +/- 5 groszy.

Niestety na ten tydzień się nieco pomyliłem. Myślałem, że do piątku nie przebiją USD powyżej 3,4, a wkroczyliśmy na ostatni szczyt 3,49.

Na sesji nowojorskiej zapewne pęknie granica 3,5 zł i lecimy na 3,6 - tak jak pisałem. Zadziwiające, jak szybko złotówka się osłabia.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję przewidywać, aby zarabiać.

Żałuję, że nie zaufałem instynktowi i nie brałem po 3,3 dolara. Dzisiaj miałbym zysk min. 15 groszowy.

Ciekawe co luty przyniesie, ale raczej nie USD po 3 zł, bo to raczej niemożliwe. Nasz rząd musiałby coś w końcu zrobić, aby wzmocnić PLN.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, wzrośnie, spadnie po weekendzie? Na logikę kurs powinien się obniżać ale z drugiej strony nie wiem czy w polsce nie ma teraz sytuacji, która w poniedziałek nie osłabiłaby złotówki jeszcze bardziej.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby o sam ekonomik mi chodziło. Po tym też ma się jakąś wiedzę - mikroekonomia, makroekonomia, statystyka, rachunkowość, prawo bankowe, technika biurowa itd.... :)

ps.

liceum/zawodówka ekonomiczna

Ja tam jestem w technikum, a poziom dla mnie w sam raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności