Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

Zbankrutowaną firmę, która jest tania możesz kupić Ty czy ja a nie sztab analityków dysponujących ogromną gotówką i kontaktami z zarządem i radami nadzorczymi. Swoją drogą uważasz że na 360 spółek na giełdzie każda z nich jest bankrutem?

Przytoczony przez Ciebie fragment mojej wypowiedzi stanowi właśnie proste prawo rynku. O snuciu prognoz mógłbyś pisać gdybym napisał kiedy to się stanie albo na jakim poziomie kursowym. Póki co starasz się doczepić do byle czego... Słaba forma pożytkowania wolnego czasu :D

Inwestycje Giełdowe - skuteczne pomnażanie pieniędzy ; Nokia 5310 - blog o muzycznej Nokii 5310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znowu wciskasz mi coś czego nie napisałem. Gdzie wyczytałeś w mojej wypowiedzi o decydującym wpływie? Chociaż nie przeczę, że dla zagranicznych instytucji finansowych kurs złotówki w odniesieniu do Euro(bardziej nawet niż do Dolara!) jest bardzo ważny. Dlaczego? Pisałem o tym krótko wcześniej bo atrakcyjność polskich aktywów dla zagranicznych inwestorów w dużej mierze zależy od kursu złotówki.

Przy umacnianiu złotówki zauważysz charakterystyczne podnoszenie się indeksów. Niestety nasze OFE zajęte są finansowaniem długu publicznego.

Inwestycje Giełdowe - skuteczne pomnażanie pieniędzy ; Nokia 5310 - blog o muzycznej Nokii 5310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba inaczej rozumiemy słowa " zależy w dużej mierze " I niczego Ci nie wciskam, oparłeś się na jednym parametrze, więc to on wg. Ciebie jest decydujący.

" Niestety nasze OFE zajęte są finansowaniem długu publicznego." czyli co, nie zauważę?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa rynku czy Ci się podoba czy nie sprawdzają się od wieków. O teoria i teoryjkach możesz pisać w odniesieniu do wypowiedzi ludzi którzy zwiastują odwrócenie trendu jutro albo na poziomie 5zł. Co do drugiego pytania to wszystko jeszcze przede mną :D

Inwestycje Giełdowe - skuteczne pomnażanie pieniędzy ; Nokia 5310 - blog o muzycznej Nokii 5310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa rynku mają to do siebie że nie są moje czy Twoje a nasze :D I w zasadzie ode mnie to tyle bo zaczynasz wchodzić w niebezpieczne tematy a te bezpieczne zostały już chyba wyczerpane.

Inwestycje Giełdowe - skuteczne pomnażanie pieniędzy ; Nokia 5310 - blog o muzycznej Nokii 5310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie przebije EUR/USD 1,2550 nie ma obaw o dalszy wzrost. Liczę, że po takiej serii wzrostów jednak wróci na 1,33 lub więcej. Wtedy USD/PLN będzie za 3,1-3,3 zł. Od razu mówię, żeby wtedy kupować dolara.

Dalej nie wiem, czy ktoś mnie posłuchał i kupił, jak był za 3,4-3,5 zł. Zysk byłby ogromny.

Zaczyna się korekta na EUR/USD, w dodatku Tusk wymienia EUR na PLN, to stawiam na 2,8 - 3,1 zł do końca lutego. Dla Adsensowiczów to niedobra wiadomość. ;-)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności