Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dla adsensowiczów neidobra ale dla kogoś kto spłaca kredyt lub jego rodzice mająkredyt to super wiadomosc jak PLN się umacnia.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle trwa konsolidacja EUR/USD w przedziale 1,2530 a 1,2670. Jak przekroczy któryś z tych poziomów, to pójdzie dalej. Fajnie rząd wspiera spekułę obniżając kurs zakupu walut:)

Wcześniej się pośpieszyłem z tymi 2 tygodniami. Jednak do wiosny (koniec marca) jak najbardziej <3 zł. Czyli realizują się moje prognozy. :-D

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, jak składałem PCta sobie wiosną ubiegłego roku dolar stał coś ok2,5

normalnie podzespoły tanieją z czasem i jak porównałem sobie ostatnio ceny to za tego samego kompa teraz zapłaciłbym ok15 % więcej a komp ma prawie rok już..

inwestować w komputery? :)

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co się denerwować, bo i jeszcze nie wiedzą jak to sprawdzać... i raczej nigdy nie będą wiedzieli,

wymieniając walutę nie podpisujesz żadnej umowy z kantorem... no chyba, że to się zmieni :zeby:

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek od zarobku na kursie :)

tu chodzi o forexowiczów a media jak zwykle wyolbrzymiają, polskie platformy forexowe nawet same wypełniają i wysyłają PITy do właściwego US.

Gdyby trzeba było płacić podatków od zysków ze zwykłego przewalutowania , kantory stały by się najlepszą pralnią pieniędzy, a pozostali mogliby wpisywać do PITa stratę i nie płacić podatku Belki...

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności