Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeśli USA dodrukuje pieniadze to złotówka umocni się względem dolara.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO to co robią Stany w związku z kryzysem nie wróży dobrze dolarowi, ja bym nie odważył się wstrzymywać płatności, aczkolwiek sam bym chciał, aby dolar był jak najmocniejszy.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli USA dodrukuje pieniadze to złotówka umocni się względem dolara.

Teraz nikomu nie opłaca się trzymać mocnej waluty.

Jeśli Usa sobie zdewaluuje dolara o 30% to automatycznie cały import jest droższy o 30%, natomiast opłacalność eksportu wzrasta o 30%. Jeżeli do tego można rozruszać gospodarkę i giełdy bailoutem to jest to sytuacja idealna. :F

Jak długo europa i chiny mogą sobie na to pozwolić? Nie za długo, dlatego bardzo prawdopodobne jest że potem wszystkie krają będą dewaluowały swoje waluty na wyścigi.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ostatnio (2-3 dni) wrażenie, że stawki za kliknięcia ostro poszył w dół ?

Na jednej ze stron zauważyłem że mimo takiej samej liczby kliknięć zarobki mi drastycznie spadły

O stary, po to właśnie wszedłem tu, żeby przeczytać czy ktoś już nie narzeka. U mnie to się objawia nieco inaczej, ale efekt identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, mniej wiecej od 30.03, spadek o ok. 40 %, mozesz napisac czy ilosc wyswietlen tez ci spadla? Bo mi i zarobki spadly i ilosc wyswietlen, nie wiem czy znow im cos zle nie liczy, (bo kilka dni temu liczylo za duzo wyswietlen) i mam to samo dla dwoch kont Adsensa, mimo ze ruch praktycznie mi sie nie zmienia i jest raczej staly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, mniej wiecej od 30.03, spadek o ok. 40 %, mozesz napisac czy ilosc wyswietlen tez ci spadla? Bo mi i zarobki spadly i ilosc wyswietlen, nie wiem czy znow im cos zle nie liczy, (bo kilka dni temu liczylo za duzo wyswietlen) i mam to samo dla dwoch kont Adsensa, mimo ze ruch praktycznie mi sie nie zmienia i jest raczej staly.

U mnie, na kluczowych akurat (stronach, nie słowach :rofl: ) właśnie oklapło i jedno, i drugie. A to jak się to objawia (nie wspominając o wręcz skokowym spadku) jest mocno podejrzane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności