Skocz do zawartości

Dolar ponizej 2.20 zł


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

" Prawdopodobne dalsze spadki polskiej giełdy oraz pary EUR/USD mogą przyczynić się do powrotu kursu USD/PLN w okolice poziomu 3,30 i wyżej, a kursu EUR/PLN do poziomów 4,23. "

cytat nie moja opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbicie dolara w ciągu ostatniego tygodnia może tylko cieszyć ;)

Teoretycznie wszystko przemawia za wzrostem notowań $, ale nigdy nic nie wiadomo :)

Giełda idzie ostro w dół (WIG20 -> 2 545,87 :o ), metale szlachetne podobnie (złoto po 564$ za uncję wobec ok. 730$ nie tak dawno) , zapowiedzi wzrostu stóp procentowych w USA itd. itp.

Chętnie zobaczyłbym dolara po np. 3,50 :)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dalszy wzrost $$ :) poczekam jeszcze pare dni :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem nosa że oddałem czek na Inkaso :) do BPH

Gdybym kilka tygodni temu pofatygował się do Citybanku, dolar był wtedy za 2.90, pomyśleć tylko że mogłem tak umoczyć na kilku groszach co nie ? Jednak co nagle to po diable.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich wzrostach dolara warto teraz kupować sprzęt elektroniczny, póki jeszcze nie zdrożał.

Gdyby nie to, że za kilka dni kupuję laptopa, to bym jeszcze nie wymieniał waluty, ale nie chciałem ryzykować:)

Edit: Przed chwilą nastąpił gwałtowny spadek do 3.1865 zł.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności