Skocz do zawartości

SEO za granicami - gdzie zlecacie teksty?


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Mam do Was pytanie odnośnie outsourcingu tekstów za granicę tzn nie chce zlecać ich tłumaczenia tylko pisanie od początku, z tym, ze ludzie z takich krajów jak bułgaria, turcja, słowenia etc czyli ogólnie w których się nie przelewa żądają sobie zdecydowanie za dużo w serwisach typu fiverr, elance, odesk etc

To tak jakby polak ogłosił się tam i napisał, że za 10 dolarów napisze tekst na pół strony. W PL dobrej jakości teksty ja mam za 3 zł i nie oczekuję, że w krajach biedniejszych będzie drożej a raczej nie oczekiwałem.

Ewentualnie zostają też ludzie z PL, szprechający dobrze w danym języku ale tutaj też pozostaje kwestia tego, jak dobre jakościowo beda te teksty

Może macie jakieś rady jak znaleźć tanich ludzi piszących teksty z danego kraju tak, żebym jeszcze przy okazji się z nimi dogadał po ang/pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna zamawiałem teksty na fiverr i odesk, ale doszedłem do tego samego wniosku, że trochę za dużo sobie liczą. 400 słów teksty zapleczowego za 5$ to trochę przegięcie. Przyznam, że było ok, kiedy potrzebowałem 1-2 teksty miesięcznie, ale teraz potrzebuje więcej i też szukam lepszej alternatywy.

Tutaj mam link do posta ze stronami podobnymi do Fiverr https://www.phillturner.com/like-fiverr . Może się komuś przyda, ale uprzedzam, że przeglądałem ostatnio i co najmniej 2 strony już nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności