Skocz do zawartości

Ile zarabia ktoś taki...?


martinewg

Rekomendowane odpowiedzi

500 aukcji w miesiącu to jakieś 20/dzień..

biorąc pod uwagę, że trzeba wykonać zdjęcia, opis i wystawić aukcję jest to nie do zrobienia przez 1 osobę w ramach etatu bez wspomagaczy.

Co do płacy to poniżej 2kzł netto + % od sprzedaży bym nie schodził.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wielu czynników. Ale +/- 1,5-2k zł na rękę.

A co do programów to używam EasyUploadera i przy 1k aukcji jest ok do przygotowania i wystawiania.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/akcesoria-gsm-folie-ochronne-na-lcd-10532?postcode_enabled=1&distance=2&postcode=76-270

Wszystkie aukcje mojego frienda, przeważnie ma po 10k aukcji, lecz ma 5 pracowników i z tego co wiem to jeden od wystawiania aukcji allegro (oczywiście konfiguracja softu i pilnowanie tego), drugi spory allegro + grafika, ktoś do adresowania i pakowania przesyłek, jedna osoba wycina folie, a jeszcze inna przygotowuje projekty tzn. szablony folii.

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aukcje mojego frienda...

Rozmach tych aukcji robi wrażenie a przy okazji zainteresowałem się folią do mojego S3. Gratuluję ArTh00r :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wystawianie aukcji, pisanie tresci, robienie zdjec i wpakowanie towaru do wysylki to taka troche praca fotografa.

Praca bardzo odpowiedzialna i bardzo na tzw swieczniku za dosyć małe pieniadze

Chodzi o to ze taka osoba zatrudniajaca do tego moze dac wymagania ktore z czasem beda nie do spelnienia to jest nazywane w branzy foto tzw "sesja do powtórki". Troche tak jak w grupie ITI lub w czeskim filmie - zrobisz jedno zdjecie to tam sie czesc nie podoba potem powtorzysz zdjecie to tez cos sie nie podoba i tak robisz jedna rzecz za np 20 zl ale w sumie to sie nie oplaca.

A jezeli chodzi o prace z drugiej strony takiego wystawiania aukcji to dobry szablon aukcji kosztuje 40 zl (ja wiem jak to zrobic za 0zl)

dobry tekst do aukcji to wydatek np 10 zl, zdjecia do strony zaczynaja sie od 29 zl (w sensownej jakosci u sensownej firmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności